dowolna

Mieszkania Chorzów Centrum

115 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

115 ogłoszeń

990 zł40 m² 24,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Dostępne. Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe w Chorzowie Centrum przy ul. Powstańców /chrobrego. Mieszkanie mieści się w kamienicy na 4 piętrze. Powierzchnia użytkowa: 40.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 213 zł53 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe: przestronny apartament 3-pokojowy, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł37,40 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,4 m2 zlokalizowanego w Chorzowie przy ulicy Sportowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

990 zł40 m² 24,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Dostępne. Oferujemy Państwu do wynajęcia dużą wyposażoną kawalerkę w Chorzowie Centrum przy ul. Chrobrego. Mieszkanie mieści się w kamienicy na 4 piętrze. Powierzchnia użytkowa 40 m.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

488 596 zł52,75 m² 9 262,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie położone na ostatnim 3 piętrze w kameralnym nowym budownictwie, w zacisznej okolicy. Jest to ostatnie mieszkanie na tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 122 000 zł170,39 m² 6 584,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Chorzów Centrum ul. Cieszyńska. Cztery lokale w tym trzy mieszkalne i jeden użytkowy o łącznej powierzchni 170,39m2. Mieszkania znajdują się na I piętrze budynku wielorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł44,20 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Poszukujesz trzypokojowego mieszkania do którego wprowadzić możesz się od zaraz? Koniecznie sprawdź tę ofertę! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł32 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż kawalerka o pow.32m2 położona w Chorzowie-Klimzowiec ul Szczecińska 10. Mieszkanie składa się z -przestronnego pokoju -osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł118 m² 4 991,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Gotowiec inwestycyjny w sercu Chorzowa! Przestronne mieszkanie o powierzchni 118 m zlokalizowane na II piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum miasta, tuż obok Urzędu Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł91,22 m² 3 716,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Wnętrze, które możesz stworzyć od nowa! Na sprzedaż wyjątkowe, ponad 91 metrowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Dąbrowskiego w Chorzowie. Lokal położony jest na 2. piętrze zadbanego, 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na parterze 2-piętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 zł20 m² 59,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Cmentarnej 26 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. Parter. Kamienica. Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł32 m² 4 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 30 m w odrestaurowywanej kamienicy - Chorzów, sienkiewicza 16 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32 m na 4. piętrze w kamienicy przy ul. Sienkiewicza 16 w Chorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł33,69 m² 3 829,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu kawalerka o pow. 33,69m2. Chorzów Centrum przy Klimzowcu i Parku Róż. Lokal nr. 2 w kamienicy przy ul.Cmentarnej 20 Mieszkanie w stanie dobrym do adaptacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł32,08 m² 49,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio z antresolą znajdujące się w kamienicy w Chorzowie przy ul. Sobieskiego. Mieszkanie składa się z kuchni otawrtej na pokój dzienny, antresoli, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 169 zł39,18 m² 9 243,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe! : Przestronny apartament dwu-pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł85 m² 4 576,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85 m zlokalizowane w Chorzowie przy ulicy Strzelców Bytomskich. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 174 zł40 m² 8 929,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w Chorzowie w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Oferta specjalna cena promocyjna obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,26 m² 13 290,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie mamy bardzo atrakcyjną kawalerkę z tarasem (4,5m2) i ogródkiem (14,40m2) na Osiedlu Wolka. Ogrzewanie miejskie Osiedle zamknięte Monitoring Metraż poszczególnych pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł37,20 m² 7 526,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe w Chorzowie, przy ul. Hajduckiej o powierzchni 37,20m2 na parterze. W skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie - Chorzów, ul. Kościuszki Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m, położone w Chorzowie, przy ul. Kościuszki. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł75 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament usytuowany na kameralnym budynku w Chorzowie przy ul. Młyńskiej / Gałeczki. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura łącząca estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł33,18 m² 7 805,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne i przytulne mieszkanie zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej części Chorzowa, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam nową ofertę wynajmu czterech mieszkań jednopokojowych w Ścisłym Centrum Chorzowa na rogu ulicy Sienkiewicza i Kazimierza Wielkiego, 100m od głównego deptaku ulicy Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie - Chorzów, ul. Kościuszki Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63.96 m2 , położone w Chorzowie, przy ul. Kościuszki. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł44,90 m² 3 318,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,9 m2, położone na 2. piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul. Katowickiej 183 w Chorzowie. Opis nieruchomości: powierzchnia: 44,9 m2 Piętro: 2/3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 000 zł36 m² 8 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane w Chorzowie w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Oferta specjalna cena promocyjna obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł17 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 17 m2. Usytuowane na parterze kamienicy , przy ul. Bogedaina 27: - 300 m od rynku w Chorzowie oraz 1,5 km od Parku Śląskiego - Dojazd do centrum Katowic:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka w Chorzowie! Zaledwie 5 minut od centrum Katowic! Cechy mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym - kompaktowe, ale dobrze zaprojektowane wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

229 500 zł45,90 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta sprzedaży mieszkania W remontowanej kamienicy Chorzów, ul. Dworcowa ścisłe centrum 1. Przedmiot oferty: na sprzedaż oferujemy mieszkania o powierzchniach od 42 m do 100 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45,30 m² 33,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, wyremontowane mieszkanie w samym sercu Chorzowa! Komfort, nowoczesne wykończenie i pełne wyposażenie. Lokalizacja: chorzów, ul. Dąbrowskiego Mieszkanie położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 56m2 w Chorzowie przy ul. Jasnej. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze w domu jednorodzinnym. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie 38m2 położone na ostatnim piętrze kameralnego, czteropiętrowego bloku - idealna propozycja dla osób ceniących spokój, wygodę i zielone otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Centrum,Chorzów

1 650 zł46 m² 35,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe mieszkanie w Centrum Chorzowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lwowska

Centrum,Chorzów

772 000 zł82 m² 9 357,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Dostępne również inne metraże (od 42m2-80m2) Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Zapraszamy na dni otwarte 11.04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolskiego

Irys,Chorzów

399 000 zł60 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Centrum Chorzowa przy ulicy Ks.W. Opolskiego 7 - idealne dla rodziny - po generalnym remoncie z pełnym umeblowaniem! Oferuje mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Chorzów

410 608 zł47 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,66 m położone na 1 piętrze nowej inwestycji w Chorzowie. Inwestycja wyróżnia się kameralną zabudową i zielonym otoczeniem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

399 000 zł79 m² 5 044,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich 1 w Chorzowie. Mieszkanie W trakcie generalnego remontu, który możemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Centrum,Chorzów

199 000 zł49 m² 4 077,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie z balkonem położone w Centrum Chorzowa przy ul. Dąbrowskiego w pobliżu zus-u. Budynek znajduje się w drugiej linii zabudowy i dzięki temu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Centrum,Chorzów

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane przy ul. Wróblewskiego w Chorzowie (centrum). Lokal znajduje się na 1 piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Chorzów

215 000 zł45 m² 4 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! Mieszkanie 44 m - ul. Powstańców 20, chorzów | 3 pokoje, balkon, piwnica Na sprzedaż.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij