dowolna

Mieszkania Chorzów Centrum

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młodzieżowa

Klimzowiec,Chorzów

535 000 zł62 m² 8 656,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Eleganckie 3 pokoje z balkonem i garażem w świetnej lokalizacji. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie o pow. 61,80 m 2 , położone na 4 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chorzów

Centrum,Chorzów

1 380 zł60 m² 23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne. Do wynajęcia super mieszkanie znajdujące się w ścisłym centrum Chorzowa (blisko Rynku) w kompleksowo wyremontowanej kamienicy. Brama na pilota! Powierzchnia: 60 m2. Pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Centrum,Chorzów

1 890 zł68 m² 27,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępne. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms, whatsapp (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe mieszkanie w Centrum Chorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Chorzów

309 000 zł40 m² 7 665,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, które znajduje się w rewitalizowanym budynku, który przeszedł odnowienie i modernizację, aby przywrócić mu funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

89 000 zł18 m² 5 028 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Roi 10% - Na sprzedaż unikatowy lokal z ogródkiem! Układ pomieszczeń: - 1 pokój - łazienka, - przedpokój Unikatowy atut: prywatny, wydzielony ogródek - rzadkość w centrum miasta, ogromna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałeczki

Klimzowiec,Chorzów

475 000 zł56 m² 8 407,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie z dobrym układem, sensownymi kosztami utrzymania i lokalizacją, która robi robotę. Bez gazu, bez problemów prawnych i z dużą piwnicą. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

359 000 zł57 m² 6 342,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich 3 w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolskiego

Centrum,Chorzów

250 000 zł50 m² 5 031,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Tylko w Realton! Zobacz film: oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Chorzowie, ul. Wolskiego 9. Lokal składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni, przedpokoju, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odległa

Centrum,Chorzów

464 313 zł52 m² 8 977,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru mieszkanie w nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z jednym wjazdem i wyjazdem, idealnym dla rodzin, par i inwestorów. Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze Chorzów

Centrum,Chorzów

890 zł26 m² 34,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dostępne. Cena promocyjna. Oferujemy Państwu częściowo wyposażoną kawalerkę w Chorzowie (katowicka, obok. Klimzowca, blisko Park pod Kasztanami). Powierzchnia: 26 m2. Pomieszczenia: sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chorzów

Centrum,Chorzów

1 090 zł39 m² 27,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dostępne. Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w Chorzowie mieszczące się w wyremontowanej kamienicy z monitoringiem. Powierzchnia użytkowa: 39 m2. Pomieszczenia: niezależny duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Chorzów

277 000 zł70 m² 3 940,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolskiego

Centrum,Chorzów

369 000 zł49 m² 7 469,64 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie po remoncie - ul. ks. Władysława Opolskiego 7 Chorzów Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na wysokim parterze wieżowca znajdującego się przy ul. Opolskiego 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Chorzów

199 000 zł48 m² 4 120,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 4. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

399 000 zł79 m² 5 044,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich 1 w Chorzowie. Mieszkanie W trakcie generalnego remontu, który możemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Cmentarna

Centrum,Chorzów

1 090 zł24 m² 45,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt jasne mieszkanie przy ul. Cmentarnej 26 w centrum Chorzowa. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Przeznaczone dla 1-2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

199 000 zł51 m² 3 886,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Chorzów

339 000 zł82 m² 4 114,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

369 000 zł69 m² 5 371 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

89 000 zł18 m² 5 028 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż unikatowy lokal z ogródkiem - Twoja szansa w chorzowskiej kamienicy! Lokal o powierzchni 17,7 m , położony na parterze zabytkowej kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

359 000 zł57 m² 6 342,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

229 000 zł59 m² 3 895 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Centrum,Chorzów

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pułaskiego w Chorzowie. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni, mieszkanie o bardzo dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Klimzowiec,Chorzów

485 000 zł65 m² 7 508,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szukasz ładnego mieszkania w najlepszej dzielnicy Chorzowa? Jeśli tak, to oferta jest właśnie dla Ciebie! Cena do negocjacji. Mieszkanie z księgą wieczystą o pow. 64,59 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Centrum,Chorzów

553 714 zł65 m² 8 463,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. Nie współpracujemy z pośrednikami. Korzystne warunki zakupowe brak prowizji , brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chorzów

Klimzowiec,Chorzów

1 100 zł32 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka na Klimzowcu do wynajęcia od zaraz. Najem okazjonalny. Wygodna kawalerka o powierzchni 31,9 m 2 położona na 4 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Centrum,Chorzów

320 892 zł36 m² 9 075 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe! : Przestronny apartament dwu-pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lwowska

Centrum,Chorzów

745 928 zł82 m² 9 083,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Dostępne również inne metraże (od 42m2-80m2) Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Zapraszamy na dni otwarte 11.04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Centrum,Chorzów

385 246 zł47 m² 8 194,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lwowska

Centrum,Chorzów

738 367 zł82 m² 8 983,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji I podatku pcc Zapraszamy na Dzień Otwarty 11.04.2026 w godzinach 10:00-15:00 zobacz mieszkania na żywo i uzyskaj największy rabat -UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE Topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Centrum,Chorzów

602 688 zł63 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Centrum,Chorzów

419 859 zł42 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Klimzowiec,Chorzów

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Bez prowizji! Bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie 2 pokojowe. 40 m2, chorzów Klimzowiec za osiedlem Tysiąclecia. Ogrzewanie centralne miejskie (blok). Mieszkanie po remoncie generalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Centrum,Chorzów

384 600 zł42 m² 9 128,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów - dostępne są również inne układy oraz większe i mniejsze metraże, rożne piętra. Już gotowe! :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Centrum,Chorzów

344 831 zł36 m² 9 575,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% pcc, 0% prowizji. Zakup od Dwewlopera! Rewelacyjna cena. Zapraszamy do rezerwacji i zakupu mieszkania 2 pokojowego 1.A.2.10 w Chorzowie o metrażu ponad 36m2 , na które składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Chorzów

311 780 zł37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do prezentacji nowoczesnego 2 pokojowego mieszkania E_26 w nowo powstałym osiedlu w Chorzowie. Posiadamy na sprzedaż wszystkie mieszkania w tej inwestycji o zróżnicowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

90 000 zł18 m² 5 084,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Centrum,Chorzów

329 790 zł36 m² 9 160,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów już gotowe! : Przestronny apartament dwu-pokojowy, dodatkowo duży balkon na chwile prywatnego relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Chorzów

362 712 zł43 m² 8 376,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do prezentacji nowoczesnego 2 pokojowego mieszkania E_21 w nowo powstałym osiedlu w Chorzowie. Funkcjonalny rozkład mieszkania pozwoli na realizację nowoczesnego i wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Centrum,Chorzów

448 700 zł52 m² 8 628,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe: przestronny apartament 3-pokojowy, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Centrum,Chorzów

324 199 zł36 m² 9 071,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024