dowolna

Mieszkania Chorzów Centrum

115 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

115 ogłoszeń

185 000 zł48,30 m² 3 830,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 4. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł70,30 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 019 zł111,83 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament w Chorzowie, zlokalizowane przy ulicy Andrzeja Mielęckiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

519 900 zł110,37 m² 4 710,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Przestronne 3- pokojowe, rodzinne mieszkanie! Centrum! | Chorzów ul. Powstańców zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

368 000 zł48 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , które przeszło generalny remont. Jest ono gotowe do zamieszkania, bez konieczności ponoszenia dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł21,07 m² 42,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chorzów Centrum Mieszkanie o powierzchni 21,07m2 usytuowane na I piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój, mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł69,50 m² 23,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chorzów ul. Wolności. Mieszkanie z miejscem parkingowym. 7 min. do centrum Katowic Komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,5m2 z balkonem zlokalizowane na II piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**wynajęty Gotowiec inwestycyjny w Centrum Chorzowa** prawie 9% roi Do sprzedania dwupak inwestycyjny w Chorzowie Centrum, a oto szczegóły: lokalizacja: ul. Powstańców 24b, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 169 zł39,18 m² 9 243,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe! : Przestronny apartament dwu-pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł82,40 m² 3 628,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m, położone w Chorzowie przy ul. Wiosennej na osiedlu Klimzowiec Lokal znajduje się na wysokim parterze w niskim bloku (bez.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł37,50 m² 6 586,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Osoba do kontaktu: barbara Piowczyk tel.   oferta zarezerwowana Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty sprzedaży jest klimatyczne mieszkanie położone na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł58,80 m² 3 895 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł46 m² 43,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wolności w Chorzowie Doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji. Posiadamy dwa.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł91 m² 3 791,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dostępne. Oferujemy do kupienia przestronne, niskoczynszowe mieszkanie do własnej aranżacji, remontu znajdujące się w Chorzowie Centrum blisko Teatru Rozrywki w wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 zł23 m² 51,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chorzów klimzowiec/batory ul Ratuszowa 16 Bardzo dobra lokalizacja, na pograniczu Klimzowca i Batorego, blisko do wszelkich przystanków komunikacji miejskiej oraz pkp. Kamienica, zadbana, zamykana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio Z balkonem i klimatyzacją przy parku różanym | chorzów klimzowiec Chorzów, ul. Ryszki 59 33 m | 12 piętro | 3 windy Do wynajęcia jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł86 m² 13,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia duże, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w kamienicy w Chorzowie przy ul. Wolności. Mieszkanie wymaga dokończenia remontu. Istnieje możliwość częściowego odliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł33,67 m² 4 395,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 33,67m2. Chorzów Centrum przy Klimzowcu i Parku Róż. Lokal nr. 7 w kamienicy przy ul.Cmentarnej 20 Mieszkanie w stanie dobrym do.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł62,39 m² 4 535,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Chorzowa! Niezwykle klimatyczne, poprzez duże możliwości aranżacji - doskonale nadaje się pod gabinety/studio foto, etc. Wejście do budynku robi wrażenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 000 zł51 m² 8 784,31 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe: przestronny apartament 3-pokojowy, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie - Chorzów, ul. Kościuszki Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82.64 m2 , położone w Chorzowie, przy ul. Kościuszki. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł49,30 m² 6 288,03 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, do których wchodzisz i od razu czujesz przestrzeń, światło i spokój. To właśnie jedno z nich. Na sprzedaż jasne i świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł37,40 m² 6 550,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chorzów Centrum ul. Dąbrowskiego, przy Parku Hutników i przy Pałacu Ślubów. Opis mieszkania: * Mieszkanie o powierzchni 37,4m2 zlokalizowane na III piętrze w czteropiętrowym bloku. *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 169 zł39,18 m² 9 243,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł31,58 m² 12 191,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnej kawalerki zlokalizowanej w Chorzowie na ulicy Tadeusza Kościuszki, dzielnica Centrum. Układ funkcjonalny: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie pierwszy najemca Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum Chorzowa Polecam do wynajmu mieszkanie o powierzchni 40 m2 na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości Do wynajęcia ładna kawalerka odświeżona w Chorzowie dzielnica Centrum ok. Teatru Rozrywki ul. Konopnickiej Obowiązuje forma najmu okazjonalnego z oświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł52 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Okazja! Nowe 2 pokoje w centrum Chorzowa 0% prowizji, 0% pcc, zniżka 30 000 zł! Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w samym sercu Chorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,50 m² 8 226,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 48,5 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 1/4 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: gazowe (piec dwufunkcyjny) Ciepła woda: gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34,45 m² 12 191,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,45 m , położone na 2 piętrze w 6-piętrowym budynku z windą z 2023 roku, zlokalizowanym przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie przy ul. Cmentarnej 30 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 18 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja; atrakcyjna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł17 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio przyjazne dla zwierząt - ul. Cmentarna 26 w Chorzowie, blisko centrum. -Nieruchomość- powierzchnia 17 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Możliwość swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł29 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 29,00 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 1 Piętro/l.pięter: 1/2 Rodzaj zabudowy: kamienica Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: gazowe Ciepła woda: bojler elektryczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 500 zł43 m² 9 686,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w nowym słonecznym mieszkaniu w Śródmieściu Chorzowa - ul. Lwowska. Oferta deweloperska - Prezentujemy przestronne 2- pokojowe mieszkanie przestronne, słoneczne o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,15 m² 8 506,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta tylko w naszej agencji | Zapraszamy do oględzin | Klucze u agenta prowadzącego Oferuję na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, które znajduje się w rewitalizowanym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44,60 m² 7 825,11 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 44,6 m2 , położonego w Chorzowie przy ul. Księcia Władysława Opolskiego 7 na 3/15.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł24,59 m² 7 157 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 24,59 m, znajdujące się na pierwszym piętrze ocieplonej kamienicy przy ulicy Racławickiej w ścisłym centrum Chorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 960 zł52 m² 8 653,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł62,82 m² 2 467,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania w blisko dtś? Dostęp do centrum ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Część zdjęć stanowi propozycję (wizualizacja) Mam.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij