dowolna

Mieszkania do wynajęcia Chorzów - Oferty wynajmu mieszkań

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca (najem okazjonalny) komfortowa kawalerka. Lokalizacja: chorzów Klimzowiec ul. Szczecińska .Mieszkanie o powierzchni 32 m2 znajduje się na 2 piętrze w budynku 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe w świetnej lokalizacji Chorzowa przy ulicy Chałupki 17. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości. Mieszkanie położone na 8 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 775 zł47,80 m² 37,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba do kontaktu: barbara Piowczyk tel.   Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty wynajmu jest klimatyczne / umeblowane - 3 pok. mieszkanie położone na 1 piętrze w zadbanym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 zł34 m² 37,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka z aneksem sypialnianym i osobną, dużą kuchnia przy ulicy Pułaskiego 19 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 34 m2. Piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 36 m2 na parterze - Chorzów. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 w Chorzowie, o bardzo dobrym standardzie wykończenia. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Ratuszowa

Chorzów,śląskie

1 500 zł36,53 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prezentujemy przestronną kawalerkę o dobrym standardzie i w lokalizacji gwarantującej świetną komunikację (blisko dtś, stacja kolejowa oraz przystanki tramwajowe). Zadbany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Chorzów

Chorzów,śląskie

1 899 zł46 m² 41,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2022 roku. Opis mieszkania 2 pokoje 46 m 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, mieszczące się na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku zlokalizowanym na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie o bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł37 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: agata, tel.   Do wynajmu, wyremontowane dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w Chorzowie II, blisko Placu Mickiewicza. Mieszkanie, usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 zł55 m² 32,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Chorzowa. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy! Na lokal 38 m2 składa się: 2 pokoje w tym jeden przechodni oraz przejściowa kuchnia i łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie w Chorzowie o powierzchni 44,5 m . Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1980 roku. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na 1 piętrze 2-piętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum. Mieszkanie składa się z 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 zł20 m² 59,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Cmentarna 26 w Chorzowie. -Nieruchomość- powierzchnia 20 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy przy ul. Wita Stwosza w Chorzowie. Lokal po generalnym remoncie, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł14 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przy ul. Cmentarnej 30 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 14 m2. Piętro 3. Elektryczne ogrzewanie. Dostępne miejsca postojowe przy budynku. Lokalizacja;.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana

Chorzów,śląskie

1 350 zł21 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne i umeblowane małe mieszkanie w Chorzowie przy ul. Sobieskiego. Mieszkanie położone na parterze wyremontowanej kamienicy. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Chorzów,śląskie

2 050 zł37 m² 55,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe i ładne mieszkanie położone w Chorzowie, przy ul. Sobieskiego 14. Wyremontowana kamienica, 2 piętro, przestronny pokój dzienny ze strefą jadalnianą, sypialnia, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł33 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie o łącznej powierzchni 33 m2 w Chorzowie przy ulicy Ligonia. Mieszkanie składa się z dużego pokoju około 25m oraz przechodniej widnej kuchni, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł34 m² 63,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji! Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie w Chorzowie Oferujemy na wynajem mieszkanie w w apartamentowcu o powierzchni 34m2, zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m , położona w Chorzowie przy ul. Św. Piotra 19. Lokal znajduje się w zadbanej kamienicy i jest dostępny od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36,02 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy komfortowy apartament na zamkniętym osiedlu wolka - Chorzów Batory, ul. Odległa 7. Prezentujemy świeżo wykończony ze stanu deweloperskiego w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30,16 m² 39,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka w centrum miasta. Mieszkanie składające się z dużego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc, przedpokoju z duża zabudowaną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł21,07 m² 42,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chorzów Centrum Mieszkanie o powierzchni 21,07m2 usytuowane na I piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój, mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł69,50 m² 23,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chorzów ul. Wolności. Mieszkanie z miejscem parkingowym. 7 min. do centrum Katowic Komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,5m2 z balkonem zlokalizowane na II piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana

Chorzów,śląskie

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie w Chorzowie przy ul. Powstańców. Mieszkanie położone na II piętrze kamienicy. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, z nowym sprzętem agd (płyta.

Szczegóły ogłoszenia

850 zł38 m² 22,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dostępne od kwietnia! Oferujemy Państwu przestronną kawalerkę w Chorzowie Batory (16 Lipca, okolice Karpacka, wrocławska) w zadbanej kamienicy. Dostępne od zaraz. Powierzchnia: 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Chorzów,śląskie

2 450 zł48 m² 51,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe i bardzo atrakcyjne mieszkanie położone w Chorzowie, przy ul. Sobieskiego 14, w świeżo odnowionej i wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł46 m² 43,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wolności w Chorzowie Doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji. Posiadamy dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 zł23 m² 51,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chorzów klimzowiec/batory ul Ratuszowa 16 Bardzo dobra lokalizacja, na pograniczu Klimzowca i Batorego, blisko do wszelkich przystanków komunikacji miejskiej oraz pkp. Kamienica, zadbana, zamykana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio Z balkonem i klimatyzacją przy parku różanym | chorzów klimzowiec Chorzów, ul. Ryszki 59 33 m | 12 piętro | 3 windy Do wynajęcia jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł86 m² 13,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia duże, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w kamienicy w Chorzowie przy ul. Wolności. Mieszkanie wymaga dokończenia remontu. Istnieje możliwość częściowego odliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł75,64 m² 31,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proces najmu składa się z: 1. Wpłacenia opłaty rezerwacyjnej ( która na końcu przechodzi na poczet prowizji biura) 2. Przejścia weryfikacji Najemcy Simpl Rent 3. Zakupu oc Najemcy 80zł/ rok 4. Wpłaty.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie pierwszy najemca Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum Chorzowa Polecam do wynajmu mieszkanie o powierzchni 40 m2 na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości Do wynajęcia ładna kawalerka odświeżona w Chorzowie dzielnica Centrum ok. Teatru Rozrywki ul. Konopnickiej Obowiązuje forma najmu okazjonalnego z oświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, nowoczesne, wyposażone mieszkanie w świetnej lokalizacji. Oferta tylko w estatestreet! lokalizacja: nowe Osiedle Kościuszki. Ul. Kościuszi 83a. Widok na panoramę miasta z 4-go.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ustawna kawalerka w Chorzowie Batory. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie po generalnym remoncie, w którym znajduje się zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

880 zł31 m² 28,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Chodkiewicza 10 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 31 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Zewnętrzne miejsce postojowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie przy ul. Cmentarnej 30 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 18 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja; atrakcyjna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

600 zł25 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dostępne. Oferujemy Państwu przestronną kawalerkę w Chorzowie Batory (blisko Kaliny, 16 Lipca) w zadbanej kamienicy. Dostępne od zaraz. Powierzchnia: 25 m2. Pomieszczenia: pokój.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij