dowolna

Nieruchomości Chorzów - Oferty wynajmu nieruchomości

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 18 m2 znajdujący się w biurowcu w Chorzowie Batorym, przy ul. Kurta.

Szczegóły ogłoszenia

19 793 zł1 131 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Chorzów. Hala Dogrzewana (temp na hali ok 0'C.) - dogrzewanie w cenie. Wymiary hali: długość 78 m, szerokość 14,5 m, wysokość 7m, wysokość do haka suwnicy 4,5 m. Suwnica 3,2t Poziom 0,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 180 m2 znajdujący się w biurowcu w Chorzowie Batorym, przy ul. Kurta.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie pierwszy najemca Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum Chorzowa Polecam do wynajmu mieszkanie o powierzchni 40 m2 na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości Do wynajęcia ładna kawalerka odświeżona w Chorzowie dzielnica Centrum ok. Teatru Rozrywki ul. Konopnickiej Obowiązuje forma najmu okazjonalnego z oświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

15 500 zł620 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję halę produkcyjno-magazynową do wynajęcia w Chorzowie, o powierzchni 620 m kw, powierzchnia hali 620 m kw. Długość 64 m, szerokość 14,50 m Poziom zero. Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²100 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia: lokal użytkowy 100 m - topowa lokalizacja, idealny pod handel lub usługi! Wyjątkowa okazja wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 100 m . W pobliżu wiele obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ustawna kawalerka w Chorzowie Batory. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie po generalnym remoncie, w którym znajduje się zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Chodkiewicza 10 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 31 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Zewnętrzne miejsce postojowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie przy ul. Cmentarnej 30 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 18 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja; atrakcyjna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²172,36 m² 6 033 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Adres: pl. Waryńskiego 1, chorzów Powierzchnia uż.: 172,36 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 4056/291 o pow. 458 m2 Cena: 30,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio przyjazne dla zwierząt - ul. Cmentarna 26 w Chorzowie, blisko centrum. -Nieruchomość- powierzchnia 17 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Możliwość swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyn o powierzchni 100 m2 i wymiarach 5,4 m x 18,2 m. Wysokość hali 4 m. Budynek z rampą załadunkową. Dostępny jest wózek widłowy elektryczny.

Szczegóły ogłoszenia

27,78 zł/m²360 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal usługowy do wynajęcia - 360 m2 Chorzów, ul. Graniczna 86 Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o łącznej powierzchni 360 m2, zlokalizowany w Chorzowie przy ul. Granicznej 86. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 64,31 m2. Lokal położony jest na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²120 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy do wynajęcia - 120 m2 Chorzów, ul. Graniczna 86 Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o łącznej powierzchni 120 m2, zlokalizowany w Chorzowie przy ul. Granicznej 86. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynową 50 m2. Budynek murowany z bezpośrednim dostępem z zewnątrz z poziomu gruntu. Możliwość korzystania z rampy załadunkowej dla.

Szczegóły ogłoszenia

990 zł40 m² 24,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Dostępne. Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe w Chorzowie Centrum przy ul. Powstańców /chrobrego. Mieszkanie mieści się w kamienicy na 4 piętrze. Powierzchnia użytkowa: 40.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 51,76 m2. Lokal położony jest na parterze budynku w byłej.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 zł31 m² 60,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w Chorzowie, przy ul. Sobieskiego 14, w świeżo odnowionej i wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, z ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

32,92 zł/m²273,40 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia klimatyczny lokal w centrumchorzowa Przestronny lokal użytkowy opowierzchni użytkowej 273 m (po podłogach 400m2), zlokalizowany w doskonałejokolicy, w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł32,08 m² 49,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio z antresolą znajdujące się w kamienicy w Chorzowie przy ul. Sobieskiego. Mieszkanie składa się z kuchni otawrtej na pokój dzienny, antresoli, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka znajdująca się w niskim bloku w Chorzowie Batorym przy ul. Odrowążów. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, łazienki z toaletą, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chorzów ul Strzybnego Posiadam w ofercie kawalerkę o wysokim standardzie. Bardzo dobra lokalizacja, chorzów Batory, blisko do wszelkich przystanków komunikacji miejskiej oraz pkp. Kamienica,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł75 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament usytuowany na kameralnym budynku w Chorzowie przy ul. Młyńskiej / Gałeczki. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura łącząca estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

10 049 €2 337 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia moduł magazynowy 2337 m2 + biuro 400 m2, chorzów, trasa A4. Standard: wysokość 10 m posadzka techniczna niepylna nośność min. 5T/m2 tryskacze esfr odporność ogniowa powyżej 4000.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 17 m2. Usytuowane na parterze kamienicy , przy ul. Bogedaina 27: - 300 m od rynku w Chorzowie oraz 1,5 km od Parku Śląskiego - Dojazd do centrum Katowic:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 12,00 m2. . Lokal usytuowany jest w holu budynku dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 56m2 w Chorzowie przy ul. Jasnej. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze w domu jednorodzinnym. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

26,79 zł/m²28 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dostępny. Oferujemy Państwu lokal biurowy z osobnym wejściem do wynajęcia w Centrum Chorzowa (ulica Styczyńskiego) - zadbany, reprezentacyjny budynek. Lokal przeznaczony pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam do wynajęcia mieszkanie (42 m ), które idealnie sprawdzi się u kogoś, kto po pracy chce po prostu odpocząć. Największym plusem jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania - Chorzów, ul. Beskidzka 5 Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w jednej z najbardziej spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Chorzów, ul. 17 Sierpnia 10b Dostępne od 1 lipca 2026 r. Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do wynajęcia (najem okazjonalny) mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie przy ul. Kingi 6, na 3 piętrze w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Centrum,Chorzów

1 650 zł46 m² 35,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe mieszkanie w Centrum Chorzowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwarecka

Chorzów II,Chorzów

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz świeżo wyremontowanego mieszkania, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz? Bez remontów, bez kompromisów, w świetnej lokalizacji z szybkim dojazdem do miast ościennych? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bojarskiego

Chorzów Stary,Chorzów

3 000 zł65 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

65 m z widokiem na Park Śląski | 3 pokoje | Klimatyzacja | Ogrzewanie podłogowe | Harmony Park Jeśli szukasz mieszkania, które daje więcej przestrzeni niż standardowe 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Chorzów

Centrum,Chorzów

990 zł40 m² 24,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Dostępne. Oferujemy Państwu do wynajęcia dużą wyposażoną kawalerkę w Chorzowie Centrum przy ul. Chrobrego. Mieszkanie mieści się w kamienicy na 4 piętrze. Powierzchnia użytkowa 40 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Chorzów

1 500 zł45 m² 33,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, wyremontowane mieszkanie w samym sercu Chorzowa! Komfort, nowoczesne wykończenie i pełne wyposażenie. Lokalizacja: chorzów, ul. Dąbrowskiego Mieszkanie położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwarecka

Chorzów II,Chorzów

1 700 zł41 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na ul gwareckiej W chorzowie 2 pokoje | 41 m | parter | Chorzów II - ul. Gwarecka Idealne mieszkanie w dobrej lokalizacji - świetna opcja dla.