dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Chorzów

425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

425 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca (najem okazjonalny) komfortowa kawalerka. Lokalizacja: chorzów Klimzowiec ul. Szczecińska .Mieszkanie o powierzchni 32 m2 znajduje się na 2 piętrze w budynku 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Chorzów II Chorzów

575 883 zł60,94 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i dwoma balkonami, znajdujące się w nowej inwestycji Vanda Park w Chorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Wandy

Chorzów II Chorzów

823 768 zł89,54 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2027

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc, garderobą, pralnią i balkonem, znajdujące się w nowej inwestycji Vanda Park w Chorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Chorzów II Chorzów

581 977 zł60,94 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2027

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

450 610 zł51,72 m² 8 712,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera! mieszkanie gotowe do odbioru! Lokalizacja: bliskość komunikacji: tylko 5 minut autem do rynku w Chorzowie, a przystanki tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,90 m² 7 703,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Świetna lokalizacja 3 pokoje | 47,9 m | C.O. miejskie. Oferta prywatna bezpośrednio od właściciela brak prowizji Witam, sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 47,9m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

496 168 zł62,70 m² 7 913,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! Promocyjne Ceny - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-25

553 716 zł65,41 m² 8 465,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Chorzów II Chorzów

502 992 zł59,88 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z komfortowym, 3-pokojowym mieszkaniem z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Tarasy Śląskie w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Chorzów II Chorzów

385 745 zł43,10 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z komfortowym, 2-pokojowym mieszkaniem z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Tarasy Śląskie w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. 3 Maja

Chorzów II Chorzów

590 436 zł70,29 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z komfortowym, 4-pokojowym mieszkaniem z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Tarasy Śląskie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 zł45 m² 30,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne 2 pokoje z balkonem przy ul. Farnej 2 w Chorzowie. -Nieruchomość- powierzchnia 45 m2. Piętro 3. Centralne ogrzewanie. -Lokalizacja- mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-25

580 695 zł71,11 m² 8 166,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! Promocyjne Ceny -> Zarezerwuj termin -> Kup mieszkanie w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

362 183 zł43,48 m² 8 329,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-21

428 308 zł50,87 m² 8 419,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

377 760 zł46,65 m² 8 097,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

224 999 zł35,90 m² 6 267,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wygodne 2 pokoje z ogródkiem! Niski czynsz! | Chorzów ul. Francuska zadzwoń   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bańgowska 34/2

Przełajka Siemianowice Śląskie

404 404 zł44,44 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, położone w II etapie inwestycji Panorama Bańgów w Siemianowicach Śląskich, realizowanego przez doświadczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bańgowska 34/2

Przełajka Siemianowice Śląskie

568 591 zł59,29 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, położone w II etapie inwestycji Panorama Bańgów w Siemianowicach Śląskich, realizowanego przez doświadczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bańgowska 34/2

Przełajka Siemianowice Śląskie

576 470 zł64,41 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł82 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne, klimatyczne mieszkanie w ścisłym centrum Chorzowa (ul. gen. H. Dąbrowskiego), w ocieplonej kamienicy. Mieszkanie dostępne od 1 czerwca idealne dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł510 m² 1 468,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom - Chorzów Batory| 70 m2 | 510 m2 | mpzp - zabudowa wielorodzinna Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 70 m2 z bardzo dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dzień pokazowy 2026-05-21

340 000 zł55 m² 6 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam na Dzień Otwarty mieszkania o powierzchni 55 m , położonego w Chorzowie II przy ul. Grunwaldzkiej. Termin: czwartek, 21 maja 2026 r. Godzina rozpoczęcia: 16:30 - 17:30 Prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na wysokim parterze w niskim, ocieplonym bloku z cegły w Chorzowie Batorym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 zł34 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka z aneksem sypialnianym i osobną, dużą kuchnia przy ulicy Pułaskiego 19 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 34 m2. Piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł51,20 m² 3 886,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 4. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł68,70 m² 5 080,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł60 m² 6 433,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Znajdziesz tu 3 pokoje na 5. piętrze w solidnym bloku z 1970 roku. Mieszkanie ma 60 m powierzchni, jasne wnętrza i nowoczesny wystrój. W kuchni zastosowano białe ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 279 000 zł138,60 m² 9 227,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Nowoczesny dom w Top Lokalizacji! Tęczowa Park! | Chorzów zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Tylko W naszym biurze! Szukasz domu w zielonej i cichej części Chorzowa? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom zlokalizowany w Chorzowie przy ulicy Sadowej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł37,80 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedanie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37.8m2. Mieszkanie położone w centrum Chorzowa. W pobliżu: - szpital - szkoła - przystanki tramwajowy i autobusowy - liczne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł27,70 m² 6 101,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opis Na sprzedaż mieszkanie Chorzów, maciejkowice ul. Rębaczy 29/67 Lokalizacja: spokojna i zielona okolica, w sąsiedztwie lasu oraz Parku na Żabich Dołach idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 48 m z ogromnym potencjałem | 2 niezależne pokoje | widna kuchnia | Chorzów Stary (maciejkowice) Są mieszkania, które od pierwszej chwili dają poczucie wygody, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

380 000 zł42,13 m² 9 019,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne dwu pokojowe mieszkanie, położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł94 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w kamienicy w Chorzów Batory ul Karłowicza 7 wysoki parter 3 pokoje i duża kuchnia plus duża łazienka. Ogrzewanie gazowe nowe okna z roletami antywłamaniowe. Pod spodem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

980 000 zł139,02 m² 7 049,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Na sprzedaż dom w nowo powstającej inwestycji osiedle Tęczowa Park w Chorzowie. Układ pomieszczeń: parter: - salon z kuchnią, - łazienka, - wiatrołap, - garaż jednostanowiskowy, -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł80,35 m² 8 699,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z 3-pokojami przy ul. Bojarskiego 17 w Chorzowie Starym, położone na 3 piętrze w budynku z 2017 roku. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

27,63 zł/m²38 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam. Oferujemy Państwu lokal użytkowy przy Złotym Rogu w Chorzowie Centrum (ul. Strzelców Bytomskich) w zadbanej kamienicy. Dostępne od zaraz. Powierzchnia: 38 m2. Piętro: parter. Okna:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia oferujemy przestronny lokal użytkowy, położony w śródmieściu Chorzowa, przy ul. Jana III Sobieskiego (boczna od ul. Wolności). Lokal o powierzchni użytkowej ok 100m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:740 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży kamienicy z dużym ogrodem, zlokalizowanej w Centrum Chorzowa, przy ul. Wolności. Budynek I działka: budynek z ok. 1900 roku, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł45 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

= oferta bez prowizji od najemcy = Do wynajęcia oferujemy stylowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej mieszkalnej 45m2, położone w Chorzowie Batorym, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 zł46 m² 36,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje 46 m + parking | Chorzów, ul. 17 Sierpnia Dostępne od 10 czerwca 2026 r. Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 zł37 m² 35,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Świdra 15 w Chorzowie. -Nieruchomość- powierzchnia 37 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. -Lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

1 775 zł47,80 m² 37,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba do kontaktu: barbara Piowczyk tel.   Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty wynajmu jest klimatyczne / umeblowane - 3 pok. mieszkanie położone na 1 piętrze w zadbanym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-22

177 000 zł20 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Eng/ ua below Mieszkania gotowe do 3 tyg Gotowce inwestycyjne pod wynajem! Gotowe w połowie maja. Wykończone pod klucz! Zarezerwuj już teraz Gotowiec inwestycyjny od 17 do 30 m Oferujemy 12.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 zł42 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Armii Krajowej 108 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 42 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: w najbliższej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij