dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Chorzów - Oferty wynajmu budynków użytkowych

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

7 900 zł290 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Reprezentacyjny Obiekt Magazynowo - Biurowy z Klimatyzacją - 290 m łącznej powierzchni Nowoczesny, dwukondygnacyjny budynek o wysokim standardzie, położony na przestronnej działce 900.

Szczegóły ogłoszenia

16 660 zł952 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Chorzów. Hala Dogrzewana (temp na hali ok 0'C.) - dogrzewanie w cenie. Wymiary hali: długość 38 m, szerokość 14 m, wysokość 7m, wysokość do haka suwnicy 4,5 m. Suwnica 3,2t Poziom 0,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

369 zł60 m² 6,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do wynajęcia miejsce parkingowe pod samochód ciężarowy, autobus (lub inne np. przyczepa kampingowa). Plac z nawierzchnią asfaltową. Teren ogrodzony i monitorowany. Dostęp 7/24.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Chorzów

Chorzów,śląskie

15 500 zł620 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję halę produkcyjno-magazynową do wynajęcia w Chorzowie, o powierzchni 620 m kw, powierzchnia hali 620 m kw. Długość 64 m, szerokość 14,50 m Poziom zero. Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

19 793 zł1 131 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Chorzów. Hala Dogrzewana (temp na hali ok 0'C.) - dogrzewanie w cenie. Wymiary hali: długość 78 m, szerokość 14,5 m, wysokość 7m, wysokość do haka suwnicy 4,5 m. Suwnica 3,2t Poziom 0,.

Szczegóły ogłoszenia

10 049 €2 337 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia moduł magazynowy 2337 m2 + biuro 400 m2, chorzów, trasa A4. Standard: wysokość 10 m posadzka techniczna niepylna nośność min. 5T/m2 tryskacze esfr odporność ogniowa powyżej 4000.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyn o powierzchni 100 m2 i wymiarach 5,4 m x 18,2 m. Wysokość hali 4 m. Budynek z rampą załadunkową. Dostępny jest wózek widłowy elektryczny.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Chorzów

Chorzów,śląskie

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynową 50 m2. Budynek murowany z bezpośrednim dostępem z zewnątrz z poziomu gruntu. Możliwość korzystania z rampy załadunkowej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji. Do wynajęcia budynek biurowo usługowy zlokalizowany przy ul. Siemianowickiej 5a w Katowicach, w dobrze skomunikowanej części miasta z szybkim dojazdem do centrum Katowic oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chorzów +4 km

460 zł14,50 m² 31,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Do wynajęcia stanowisko magazynowe o powierzchni 14,5 m zlokalizowane na terenie Śląskiego Rynku Hurtowego obroki w Katowicach (hala nr 2). Najważniejsze atuty: powierzchnia: 14,5.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chorzów +4 km

2 343 zł71 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:71 m²

Do wynajęcia lokal magazynowy o powierzchni 71 m zlokalizowany w Katowicach przy ul. Obroki 130 na terenie Śląskiego Rynku Hurtowego obroki. Najważniejsze atuty: powierzchnia: 71.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chorzów +4 km

37 120 zł2 730 m² 13,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Posiadamy do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2.330 m2 z częścią biurowo - socjalną o powierzchni ok. 400, katowice blisko autostrady A4, woj. śląskie. Hala posiada 3 bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chorzów +4 km

10 752 zł384 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:384 m²

Do wynajęcia funkcjonalny magazyn wysokiego składowania o powierzchni 384 m zlokalizowany na terenie Śląskiego Rynku Hurtowego obroki w Katowicach największego rynku spożywczego na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chorzów +4 km

6 293 zł217 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:217 m²

Do wynajęcia lokal magazynowy o powierzchni 217 m zlokalizowany w Katowicach przy ul. Obroki 130 na terenie Śląskiego Rynku Hurtowego obroki. Najważniejsze atuty: powierzchnia: 217.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chorzów +4 km

160 000 €40 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia nowy magazyn 10.000 - 50.000 m2, Bytom. Blisko wjazdu na trasę A1 standard: wysokie składowanie posadzka techniczna niepylna tryskacze esfr odporność ogniowa powyżej 4000 mj.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chorzów +4 km

120 000 €30 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chorzów +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Chorzów

Różanka,Chorzów

69 125 €17 500 m² 3,95 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia (od maja 2026) atrakcyjna powierzchnia magazynowo - produkcyjna z nowoczesnymi powierzchniami biurowo-socjalnymi w strategicznej lokalizacji w Chorzowie. Powierzchnia idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Chorzów

Różanka,Chorzów

15 500 zł620 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala magazynowo- produkcyjna o powierzchni 620 m2 Suwnica o udźwigu 5t Wysokość do haka suwnicy 4,80m Wysokość do belki stropowej 6m Posadzka betonowa Rozładunek z poziomu 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Chorzów

Chorzów,śląskie

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 100m2 Konstrukcja murowana Posadzka niepylna Rozładunek z poziomu rampy (wys. 0,5m) Wysokość magazynu 4 m Media: prąd, wod-kan Czynsz najmu 20zł /m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Chorzów

Różanka,Chorzów

69 125 €17 500 m² 3,95 €/m²

 

 

 

Chorzów Batory,Chorzów

8 680 zł620 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: wydzielony moduł hali produkcyjno-magazynowej 620m2. Dane techniczne: -wymiary hali 44x14m -dostęp z poziomu "0" -wysokość do belki stropu 6m, -dostęp bramę o szer. 3,4m wys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala

Chorzów Batory,Chorzów

8 680 zł620 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Posiadamy do wynajęcia ogrzewaną halę o powierzchni ok. 620 m2 i wysokości ok. 7 m, wyposażoną w suwnicę o udźwigu 3,2 t, sterowaną pilotem, znajdującą się w Chorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Główna

Chorzów,śląskie

7 000 zł250 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

***bez prowizji bez pośredników*** Wynajmę budynek 250 m2 na działce 900 m2 z przeznaczeniem pod działalność biurową, magazynową, produkcyjną. * budynek znajduje się w Chorzowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Chorzów

Różanka,Chorzów

106 650 €27 000 m² 3,95 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia (od maja 2026) atrakcyjna powierzchnia z nowoczesnymi powierzchniami biurowo-socjalnymi w strategicznej lokalizacji w Chorzowie. Oferowana powierzchnia na podnajem to łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn

Centrum,Chorzów

8 650 zł618 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia ogrzewaną halę o powierzchni ok. 620 m2 i wysokości ok. 7 m, wyposażoną w suwnicę o udźwigu 3,2 t, sterowaną pilotem, znajdującą się w Chorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Chorzów Batory,Chorzów

8 680 zł620 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Chorzów

Różanka,Chorzów

106 650 €27 000 m² 3,95 €/m²

 

 

 

Chorzów II,Chorzów

1 600 zł80 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 80m2 Konstrukcja murowana Posadzka niepylna Rozładunek z poziomu rampy Wysokość magazynu 4 m Media: prąd, wod-kan Czynsz najmu 20zł /m2 netto Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Chorzów

Centrum,Chorzów

5 313 zł231 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajmu hala o powierzchni 231m2 Konstrukcja murowana Wysokość hali od 3,80 - 4m Wymiary hali (szer. 12,7m x dł. 18,2m) Rozładunek przez 1 bramę (wys. 3,15 x 4,12m) Posadzka niepylna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Chorzów

Różanka,Chorzów

106 650 €27 000 m² 3,95 €/m²

 

 

 

Różanka,Chorzów

9 900 zł330 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajmu hala magazynowo produkcyjna o powierzchni 330m2 Możliwość wynajmu większej powierzchni Konstrukcja z płyt warstwowych Wysokość 5-7m Posadzka niepylna Rozładunek z poziomu 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Chorzów

Amelung,Chorzów

220 zł18 m² 12,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia garaż w Chorzowie Amelung - Morcinka, boczna. Garaż mieści się na terenie zamkniętym. Powierzchnia: 15- 18 m2. Czynsz: 220 zł miesięcznie. Kaucja zwrotna: 440zł. Prowizja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chorzów

Różanka,Chorzów

13 620 zł454 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję halę produkcyjno-magazynową do wynajęcia w Chorzowie, o powierzchni 454 m. Do wynajęcia będzie również hala 327 m, 780m, ok 1100m, 1800 m. Opis obiektu: powierzchnia hali 454.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Chorzów

Różanka,Chorzów

106 650 €27 000 m² 3,95 €/m²

 

 

 

Różanka,Chorzów

7 000 zł216 m² 32,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję nową halę magazynowo - usługową do wynajęcia w Chorzowie, o powierzchni 216 m. Do wynajęcia będą również hale 432 m kw oraz większe hale np648 m kw, 864 m według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Chorzów,śląskie

3 300 zł150 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferuję do wynajmu halę magazynowo-produkcyjną murowaną ok 150 m kw., w Chorzowie za 3300,00 zł. Opis nieruchomości: hala w parterowym budynku. Wymiary: dł ok 15 m Szer ok 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Chorzów

Chorzów,śląskie

3 350 zł112 m² 29,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajmu magazyn o powierzchni 112m2 Konstrukcja hali murowana Wysokość 3m Posadzka niepylna Rozładunek z poziomu 0 Brama ( wys. 2,5 x 2,5m) Ogrzewanie - nagrzewnica Zaplecze socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Chorzów

Chorzów,śląskie

3 014 zł137 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajmu magazyn o powierzchni 137m2 Konstrukcja murowana Rozładunek z poziomu rampy pod Tira przez 1 bramę rozładunkową. Wysokość magazynu 3,80m Nieogrzewany, izolowany termicznie Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Chorzów

Chorzów Batory,Chorzów

28 033 zł1 649 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: powierzchnia magazynowo socjalna 1649m2 ( 1546m2 +część biurowo-socjalna 103m2) specyfikacja techniczna: -wysokość 10m, -dostęp z poziomu 0 - 2 bramy, -4 doki załadunkowe, -posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Chorzów

Chorzów,śląskie

1 540 zł77 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia magazyn o powierzchni 77 m2 i wymiarach 7,9 m x 9,7 m. Wysokość hali 4 m, istnieje możliwość wynajęcia regałów wysokiego składowania. Budynek z rampą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Chorzów

Chorzów,śląskie

4 000 zł142 m² 28,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajmu hala magazynowa o powierzchni 142 m2 Hala po remoncie Konstrukcja hali murowana Wysokość hali od 3,5 do 4,50m Posadzka betonowa niepylna Rozładunek z poziomu rampy o wysokości.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij