dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Chorzów

423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

423 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

357 022 zł39 m² 9 156,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Chorzów

379 000 zł69 m² 5 516,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urbanowicza

Centrum,Chorzów

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Chorzów, ul. Urbanowicza znajduję się na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzi: - sypialnia, - salon z aneksem kuchennym, - łazienka z prysznicem oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziny Oswaldów

Chorzów II,Chorzów

349 000 zł52 m² 6 763,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szukasz mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', na kameralnym osiedlu, w niskim bloku po termomodernizacji w Chorzowie? Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Chorzów II,Chorzów

2 349 060 zł224 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

LV Development oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 223,72 m , zlokalizowany na parterze z witryną przy ulicy 3 Maja w Chorzowie, w inwestycji Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

473 658 zł51 m² 9 243,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

22,50 zł/m²40 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Dostępne. Zapraszam. Oferujemy Państwu lokal użytkowy przy Złotym Rogu w Chorzowie Centrum (ul. Strzelców Bytomskich) w zadbanej kamienicy. Dostępne od zaraz. Powierzchnia: 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Park Śląski,Chorzów

509 312 zł59 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Twoje miejsce na Śląsku, które łączy komfort, styl i bezpieczeństwo finansowe. Zamieszkaj w przestrzeni, która powstaje z myślą o życiu bez kompromisów Tarasy Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Centrum,Chorzów

320 892 zł35 m² 9 075 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe! : Przestronny apartament dwu-pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ryszki

Klimzowiec,Chorzów

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do wynajęcia przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli Chorzowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Chorzów

Chorzów,śląskie

882 000 zł84 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

LV Development oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 84 m , zlokalizowany na parterze z witryną przy ulicy 3 Maja w Chorzowie, w inwestycji Tarasy Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Centrum,Chorzów

1 890 zł70 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms, whatsapp (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie w Centrum Chorzowa (złoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Klimzowiec,Chorzów

380 275 zł42 m² 9 128,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów - dostępne są również inne układy oraz większe i mniejsze metraże, rożne piętra. Już gotowe! :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Chorzów

Chorzów,śląskie

871 500 zł83 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

LV Development oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 83 m , zlokalizowany na parterze z witryną przy ulicy 3 Maja w Chorzowie, w inwestycji Tarasy Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Chorzów

Chorzów,śląskie

595 560 zł57 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

LV Development oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 56,72 m , zlokalizowany na parterze z witryną przy ulicy 3 Maja w Chorzowie, w inwestycji Tarasy Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Park Śląski,Chorzów

326 154 zł29 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Park Śląski,Chorzów

509 312 zł59 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chorzów Batory,Chorzów

1 290 zł44 m² 29,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Armii Krajowej 85 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 44 m2. 2 piętro. Gazowe ogrzewanie. Pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

590 647 zł69 m² 8 580 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Park Śląski,Chorzów

521 371 zł61 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Centrum,Chorzów

320 000 zł102 m² 3 146 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Prezentujemy do sprzedaży mieszkania w odnowionej kamienicy przy ul. Wolności 30/1 w Chorzowie - bezpośrednio przy reprezentacyjnym deptaku! Stan nieruchomości: kamienica po kompleksowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Centrum,Chorzów

2 700 zł100 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 pokojowego przestronnego i klimatycznego mieszkania z balkonem o powierzchni 91,31 m , zlokalizowanego w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Klimzowiec,Chorzów

443 200 zł52 m² 8 523,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe: przestronny apartament 3-pokojowy, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Centrum,Chorzów

109 000 zł23 m² 4 698,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż kawalerka położona na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich 3 w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo poszukiwany układ: 1 pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolności

Centrum,Chorzów

185 000 zł52 m² 3 562 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Prezentujemy do sprzedaży mieszkania w odnowionej kamienicy przy ul. Wolności 30/1a w Chorzowie - bezpośrednio przy reprezentacyjnym deptaku! Stan nieruchomości: kamienica po kompleksowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kościuszki

Chorzów Stary,Chorzów

553 715 zł65 m² 8 464 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 65,42 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 6 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Chorzów

299 900 zł35 m² 8 790,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta tylko w naszej agencji | Zapraszamy do oględzin | Klucze u agenta prowadzącego Mieszkanie po remoncie. Obecnie trwają ostanie prace wykończeniowe. Po kontakcie telefonicznym zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Cmentarna

Centrum,Chorzów

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Cmentarnej 26. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. I piętro. Ogrzewanie elektryczne. Przeznaczone dla 1-2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Chorzów

Chorzów,śląskie

215 000 zł60 m² 3 553 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Użytkowy 60,5 m - Chorzów, ul. Wolności 30 Wyjątkowa lokalizacja przy deptaku w sercu Chorzowa! Prezentujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 60,5 m w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów Batory,Chorzów

324 000 zł47 m² 6 864,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Chorzowie Batorym. Mieszkanie znajduje się na III piętrze. Typ własności: odrębna własność. Powierzchnia mieszkania: 47,20m Okna: pcv. Stan: po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ratuszowa

Klimzowiec,Chorzów

1 180 zł23 m² 51,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chorzów klimzowiec/batory ul Ratuszowa 16 Bardzo dobra lokalizacja, na pograniczu Klimzowca i Batorego, blisko do wszelkich przystanków komunikacji miejskiej oraz pkp. Kamienica, zadbana, zamykana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Chorzów

319 000 zł40 m² 7 913,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta tylko w naszej agencji | Zapraszamy do oględzin | Klucze u agenta prowadzącego Oferuję na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, które znajduje się w rewitalizowanym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Chorzów II,Chorzów

920 zł29 m² 31,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z komórką przy ulicy Katowickiej 120 w Chorzowie. Nieruchomość: kamienica z dostępem do komórki lokatorskiej w piwnicy. Powierzchnia 29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lompy

Centrum,Chorzów

269 000 zł37 m² 7 192,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***umowa przedwstępna*** tylko W realton Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie po przeprowadzonym generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 37,4 m , zlokalizowana w Chorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chorzów Stary,Chorzów

449 000 zł42 m² 10 572,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta tylko u nas, bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż piękne, słoneczne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Chorzów blisko aks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

279 000 zł68 m² 4 072,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Wolności

Centrum,Chorzów

1 650 000 zł494 m² 3 341,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:414 m²

Na sprzedaż kamienica w centrum Chorzowa ul. Wolności 65 Na sprzedaż kamienica o łącznej powierzchni użytkowej 493,79 m , położona w doskonałej lokalizacji przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kościuszki