dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Chorzów

422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Chorzów

359 000 zł57 m² 6 342,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich 3 w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

380 939 zł42 m² 9 041,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Narutowicza

Chorzów Stary,Chorzów

1 399 000 zł540 m² 2 590,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko W naszym biurze! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącą, trzykondygnacyjną kamienicą o charakterze willowym. Obiekt zlokalizowany jest w Chorzowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czempiela

Chorzów Batory,Chorzów

249 000 zł43 m² 5 804,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chorzów, ul. Czempiela - mieszkanie z dużym potencjałem do własnej aranżacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,2 m , położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Cmentarna

Centrum,Chorzów

1 200 zł24 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt jasne mieszkanie przy ul. Cmentarnej 26 w centrum Chorzowa. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Przeznaczone dla 1-2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Chorzów Batory,Chorzów

890 zł30 m² 29,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Armii Krajowej 100 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 30 m2. Parter. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: miejsce doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Truchana

Centrum,Chorzów

900 zł28 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Truchana 30 Nieruchomość: powierzchnia 28 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: w pobliżu są liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

440 000 zł62 m² 7 085,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 62,10 m , położonego na 5. piętrze bloku. To propozycja idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 17 Sierpnia

Chorzów Stary,Chorzów

2 100 zł44 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi biura nieruchomości Revelio ** umeblowane i wyposażone ** balkon z widokiem ** komórka lokatorska, miejsce parkingowe Do wynajęcia bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Centrum,Chorzów

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pułaskiego w Chorzowie. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni, mieszkanie o bardzo dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Klimzowiec,Chorzów

455 627 zł53 m² 8 596,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe: przestronny apartament 3-pokojowy, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

449 447 zł52 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Cmentarna

Centrum,Chorzów

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka przy ul. Cmentarnej 24 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 15 m2. 2 piętro. Elektryczne ogrzewanie. Idealne dla 1-2 osób. Lokalizacja;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka

Chorzów Batory,Chorzów

260 000 zł44 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na parterze o powierzchni 44 m czeka na Ciebie. Składa się z trzech pokoi oraz osobnej kuchni. W budynku znajduje się piwnica, a ogrzewanie jest miejskie. Okna 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Chorzów

Różanka,Chorzów

69 125 €17 500 m² 3,95 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia (od maja 2026) atrakcyjna powierzchnia magazynowo - produkcyjna z nowoczesnymi powierzchniami biurowo-socjalnymi w strategicznej lokalizacji w Chorzowie. Powierzchnia idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Racławicka

Klimzowiec,Chorzów

425 000 zł67 m² 6 332,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 20.03.br.! Oferta dostępna tylko w Realton Nieruchomości! Atuty nieruchomości: Dobrze skomunikowane- Blisko do DTŚ, przystanki autobusowe i tramwajowe, dworzec PKP Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów Batory,Chorzów

324 999 zł47 m² 6 885,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Chorzowie Batorym. Mieszkanie znajduje się na III piętrze. Typ własności: odrębna własność. Powierzchnia mieszkania: 47,20m Okna: pcv. Stan: po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Centrum,Chorzów

370 000 zł109 m² 3 397,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Czteropokojowe mieszkanie znajdujące się w centrum Chorzowa przy Powstańców. Mieszkanie znajduje się na Parterze czteropiętrowej kamienicy. Typ własności: odrębna własność. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pnioki,Chorzów

199 999 zł35 m² 5 681,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Chorzowa przy ulicy Nowaka. Mieszkanie znajduje się na VI piętrze. Typ własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

472 000 zł53 m² 8 903,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Balkon, miejsce postojowe i projekt gratis tu wszystko jest proste. 0 zł prowizji / 0 zł pcc / klucze od ręki Są mieszkania, w których przydałby się jeszcze jeden pokój. I jest to gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Karłowicza

Chorzów Batory,Chorzów

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia urokliwego mieszkania jednopokojowego, które niedawno przeszło kompleksowy remont i odświeżenie. Położone w bardzo dobrej lokalizacji Chorzowa, przy ulicy Karłowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich