dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Chorzów

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Rynek pierwotny

792 000 zł80,69 m² 9 815,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja oddanie IV Q 2025 Chorzów II oferta sprzedaży brak podatku pcc oraz 0% prowizji Zapraszam na prezentację! W ofercie sprzedaży posiadam wiele inwestycji Z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 000 zł36 m² 8 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane w Chorzowie w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Oferta specjalna cena promocyjna obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł17 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 17 m2. Usytuowane na parterze kamienicy , przy ul. Bogedaina 27: - 300 m od rynku w Chorzowie oraz 1,5 km od Parku Śląskiego - Dojazd do centrum Katowic:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka w Chorzowie! Zaledwie 5 minut od centrum Katowic! Cechy mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym - kompaktowe, ale dobrze zaprojektowane wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

519 900 zł110,37 m² 4 710,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Przestronne 3- pokojowe, rodzinne mieszkanie! Centrum! | Chorzów ul. Powstańców zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł35 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z księgą wieczystą Na sprzedaż mieszkanie w bloku znajdującym się koło Parku Śląskiego na granicy z Katowicami, przy ulicy Paderewskiego. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł94,14 m² 7 329,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ciche M4 chorzów - centrum zamieszkaj Z klasą. Wysoki standard! Ofertą jest mieszkanie w stanie po generalnym remoncie o powierzchni 94 m2 a w nim: - 3 pokoje - przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

880 zł31 m² 28,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Chodkiewicza 10 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 31 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Zewnętrzne miejsce postojowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł7 724 m² 155,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujacy nie ponosi kosztow obslugi Revelio! * terenie usługowe * pełna własność * dwa duze osiedla w sąsiedztwie i zero konkurencji * przy drodze z mediami (prąd, gaz, kanalizacja) *.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,05 m² 6 659,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Chorzowie - Batorym przy ul. Gagarina. Mieszkanie(lokal stanowiący odrębną nieruchomość - Księga Wieczysta) o powierzchni 48,05m2 usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 652 zł59,64 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie chcesz przepłacać za metr kwadratowy a przy okazji cenisz sobie spokój i dobrą komunikacje? Sprawdź nową inwestycję w Chorzowie! Indywidualny projekt, wyjątkowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 500 zł53 m² 8 632,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w Chorzowie w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Oferta specjalna cena promocyjna obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²18 m² 576 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 18 m2 znajdujący się w biurowcu w Chorzowie Batorym, przy ul. Kurta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 213 zł53 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe: przestronny apartament 3-pokojowy, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł469,10 m² 4 261,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:728 m²

Budynek wielorodzinny z solidnymi najemcami. Bezpieczna inwestycja! Dwupiętrowy, wolnostojący budynek mieszkalny o łącznej pow. użytkowej 469,10 m 2 , usytuowany na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 716 zł65 m² 8 657,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł44,20 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Poszukujesz trzypokojowego mieszkania do którego wprowadzić możesz się od zaraz? Koniecznie sprawdź tę ofertę! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł25 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chorzów ul Strzybnego Posiadam w ofercie kawalerkę o wysokim standardzie. Bardzo dobra lokalizacja, chorzów Batory, blisko do wszelkich przystanków komunikacji miejskiej oraz pkp. Kamienica,.

Szczegóły ogłoszenia

229 500 zł45,90 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta sprzedaży mieszkania W remontowanej kamienicy Chorzów, ul. Dworcowa ścisłe centrum 1. Przedmiot oferty: na sprzedaż oferujemy mieszkania o powierzchniach od 42 m do 100 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Chorzów Batory. Mieszkanie o powierzchni 63m2 usytuowane na parterze w trzypiętrowej kamienicy z możliwością użytkowania działki przylegającej do budynku. Lokal w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45,30 m² 33,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, wyremontowane mieszkanie w samym sercu Chorzowa! Komfort, nowoczesne wykończenie i pełne wyposażenie. Lokalizacja: chorzów, ul. Dąbrowskiego Mieszkanie położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł1 850 m² 2 594,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:720 m²

Kamienica W ścisłym centrum! Oferujemy do sprzedaży przedwojenną kamienice zlokalizowaną w ścisłym centrum miasta w rejonie ulicy Wolności. Budynek murowany , czteropiętrowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł32 m² 4 656,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

** 32 mkw, roi 8,5 % chorzów batory** Mieszkanie aktualnie jest niezamieszkałe, ale po wynajęciu może zapewnić przychód na poziomie 8% w skali roku. Układ pomieszczeń: 1 duży pokój Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

61,50 zł/m²12 m² 738 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 12,00 m2. . Lokal usytuowany jest w holu budynku dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35,70 m² 8 123,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości! Atuty nieruchomości: mieszkanie po generalnym podziale na dwa niezależne lokale z osobnymi wejściami idealne pod inwestycję (wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 169 zł39,18 m² 9 243,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe! : Przestronny apartament dwu-pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł69,13 m² 30,38 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie z balkonem zlokalizowane na wysokim parterze w budynku wielorodzinnym przy ul. Sztygarskiej w Chorzowie na osiedlu zamkniętym. W cenie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 000 zł82,50 m² 9 357,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Dostępne również inne metraże (od 42m2-80m2) Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Zapraszamy na dni otwarte 11.04.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł24,90 m² 7 228,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka na parterze, chorzów Na sprzedaż gotowa do zamieszkania kawalerka o powierzchni 24,88 m z piwincą 3,29 m, usytuowana na parterze ocieplonej kamienicy przy ulicy Karola Miarki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 536 zł58,88 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł859 m² 1 105,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do oględzin i zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w Chorzowie przy ulicy Paderewskiego w dzielnicy reden. Jedna z ostatnich takich.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł62,39 m² 4 535,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Chorzowa! Niezwykle klimatyczne, poprzez duże możliwości aranżacji - doskonale nadaje się pod gabinety/studio foto, etc. Wejście do budynku robi wrażenie -.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł2 466 m² 1 622,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Projekt inwestycyjny działka na sprzedaż z prawomocnym pozwoleniem na budowę w Chorzowie, ul. Karpacka 16 Na sprzedaż działka budowlana z pełną dokumentacją prawomocnym.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 50 m - Chorzów, ul. Niedźwiedziniec Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł48 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , które przeszło generalny remont. Jest ono gotowe do zamieszkania, bez konieczności ponoszenia dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł38,50 m² 4 987,01 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chorzów Pnioki ul. Ignacego Nowaka - 38,5 m2 ( 32,7 m2 kawalerka z kuchnią + 5,8 sypialnia) Cena do negocjacji! we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł29,33 m² 6 818,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dostępne od zaraz o powierzchni użytkowej 27,28 m, znajdujące się na pierwszym piętrze w ocieplonej kamienicy przy ulicy Karola Miarki 8 w Chorzowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44,60 m² 7 825,11 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 44,6 m2 , położonego w Chorzowie przy ul. Księcia Władysława Opolskiego 7 na 3/15.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 56m2 w Chorzowie przy ul. Jasnej. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze w domu jednorodzinnym. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł46 m² 43,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wolności w Chorzowie Doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji. Posiadamy dwa.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Nowoczesne, przestronne - idealne dla rodziny! Sprawdź koniecznie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość położonego.