dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Chorzów - Oferty sprzedaży i najmu

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Chorzów Centrum ul. Powstańców 44 m2/ 3 pokoje + balkon Cena do negocjacji! we speak english Z przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu ofertę ustawnego, 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 652 zł59,64 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja deweloperska w Chorzowie! Zakup bez podatku pcc i bez prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kilkunastu mieszkań w nowo powstającym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 150 zł77,40 m² 7 999,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży: mieszkanie do wykończenia w Chorzowie, ul. Kaszubska 13 Mamy przyjemność zaprezentować drugie z czterech mieszkań na sprzedaż. Znajduje się na 1. piętrze, posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 847 zł63,62 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament w Chorzowie, zlokalizowane przy ulicy Andrzeja Mielęckiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

456 629 zł51,02 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis Mamy do zaoferowania piękne, przestronne , trzy pokojowe mieszanie przy centrum miasta. Doskonała lokalizacja dla ludzi chcących zamieszkać w mieście. O inwestycji : nowoczesny, kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł44,20 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Poszukujesz trzypokojowego mieszkania do którego wprowadzić możesz się od zaraz? Koniecznie sprawdź tę ofertę! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł70,30 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł65,32 m² 9 109 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe, niepowtarzalny i stylowy apartament. Blisko Parku Śląskiego z bardzo dobrą komunikacją oraz o unikatowym wyglądzie inwestycji. Przestronne pokoje, balkon, duże okna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 500 zł43 m² 9 686,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w nowym słonecznym mieszkaniu w Śródmieściu Chorzowa - ul. Lwowska. Oferta deweloperska - Prezentujemy przestronne 2- pokojowe mieszkanie przestronne, słoneczne o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 476 zł65,32 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie chcesz przepłacać za metr kwadratowy a przy okazji cenisz sobie spokój i dobrą komunikacje? Sprawdź nową inwestycję w Chorzowie! Indywidualny projekt, wyjątkowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Chorzów Batory. Mieszkanie o powierzchni 63m2 usytuowane na parterze w trzypiętrowej kamienicy z możliwością użytkowania działki przylegającej do budynku. Lokal w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 597 zł52,75 m² 9 262,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - 2 niezależne mieszkania na jednej księdze wieczystej! Adres: chorzów, ul. Farna 24 Powierzchnia całkowita: ok. 40 m2 Oferujemy unikatowy 2-pak inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł75 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament usytuowany na kameralnym budynku w Chorzowie przy ul. Młyńskiej / Gałeczki. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura łącząca estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł44,10 m² 7 687,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji - Chorzów Batory Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,10 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł47,70 m² 6 457,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Światło, cisza i przestrzeń 3 pokoje blisko Parku Śląskiego zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł49,30 m² 6 288,03 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, do których wchodzisz i od razu czujesz przestrzeń, światło i spokój. To właśnie jedno z nich. Na sprzedaż jasne i świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mamy przyjemność zaprezentować wynajęty "2-pak" zlokalizowany w Chorzowie, przy ul. Katowickiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze całkowicie odnowionej kamienicy! Rozkład mieszkania: na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania z dużym potencjałem. Znajduje się ono na drugim piętrze w Kamienicy przy ulicy Katowickiej (obok mcdonalda) Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 000 zł51 m² 8 784,31 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe: przestronny apartament 3-pokojowy, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

519 900 zł110,37 m² 4 710,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Przestronne 3- pokojowe, rodzinne mieszkanie! Centrum! | Chorzów ul. Powstańców zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 538 zł52,69 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35,70 m² 8 123,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości! Atuty nieruchomości: mieszkanie po generalnym podziale na dwa niezależne lokale z osobnymi wejściami idealne pod inwestycję (wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 504 zł73,58 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w centrum Chorzowa. Zaprojektowana z myślą o komforcie i estetyce codziennego życia. Budynki o zróżnicowanej wysokości (3 7 kondygnacji).

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Nowoczesne, przestronne - idealne dla rodziny! Sprawdź koniecznie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość położonego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł43 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - 2 niezależne mieszkania na jednej księdze wieczystej! Adres: chorzów, ul. Farna 24 Powierzchnia całkowita: ok. 43 m2 Oferujemy unikatowy 2-pak inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,05 m² 6 659,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Chorzowie - Batorym przy ul. Gagarina. Mieszkanie(lokal stanowiący odrębną nieruchomość - Księga Wieczysta) o powierzchni 48,05m2 usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł75,64 m² 31,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proces najmu składa się z: 1. Wpłacenia opłaty rezerwacyjnej ( która na końcu przechodzi na poczet prowizji biura) 2. Przejścia weryfikacji Najemcy Simpl Rent 3. Zakupu oc Najemcy 80zł/ rok 4. Wpłaty.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie pierwszy najemca Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 412 zł65,32 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł44,90 m² 3 318,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,9 m2, położone na 2. piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul. Katowickiej 183 w Chorzowie. Opis nieruchomości: powierzchnia: 44,9 m2 Piętro: 2/3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 832 zł55,89 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chorzów Chorzów II ul. Katowicka - 53 m2 / 3 pokoje + balkon we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą interesującej nieruchomości zlokalizowanej w dzielnicy Chorzów II przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 536 zł58,88 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł69,50 m² 23,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chorzów ul. Wolności. Mieszkanie z miejscem parkingowym. 7 min. do centrum Katowic Komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,5m2 z balkonem zlokalizowane na II piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 442 zł63,96 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie - Chorzów, ul. Kościuszki Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63.96 m2 , położone w Chorzowie, przy ul. Kościuszki. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 210 zł52,90 m² 8 699,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 000 zł52,90 m² 8 941,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni prawie 53 m zostało zaprojektowane w funkcjonalny sposób, a dodatkowym atutem jest duży balkon, który daje dodatkową przestrzeń do odpoczynku. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 364 zł83,20 m² 7 985,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży: mieszkanie do wykończenia w Chorzowie, ul. Kaszubska 13 Mamy przyjemność zaprezentować trzecie z czterech mieszkań na sprzedaż. Znajduje się na 2. piętrze, posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł82,40 m² 3 628,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij