dowolna

Kawalerki Chorzów - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

75 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

75 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Chorzów

Chorzów,śląskie

102 700 zł32 m² 3 209,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie w centrum Chorzowa, powierzchnia to 31,7mkw, na 3 pietrze bloku. Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 3 mkw. Blok składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Floriańska

Centrum,Chorzów

105 000 zł34 m² 3 088,24 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam duża i ładną kawalerkę na ul. Floriańskiej na 5 piętrze bloku ocieplonego. Zamykana klatka schodowa na piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, balkonu, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chorzów Batory

Chorzów Batory,Chorzów

108 000 zł36 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe położone w Chorzowie- dzielnica Batory. Mieszkanie usytuowane jest na 1-szym piętrze w bloku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 17 Sierpnia

Chorzów Stary,Chorzów

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowoczesnym budownictwie, po remoncie, standard comfort, położone w spokojnej dzielnicy Chorzowa. Mieszkanie jest w pełni wysposażone, do natychmiastowego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Chorzów

71 700 zł40 m² 1 792,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum Chorzowa. Okolica cicha, w pobliżu zieleń, szkoły, kościół, przychodnie sklepy, autobus, tramwaj, taxi. Mieszkanie mieści się na parterze 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szczecińska

Chorzów Batory,Chorzów

96 000 zł32 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: kawalerka ,1 pokojowe mieszkanie na ulicy Szczecinskiej, blisko do Katowic,Bytomia, stadionu slaskiego. . bez pośredników - osoba prywatna! Mieszkanie umeblowane,telewizor,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Chorzów

Chorzów,śląskie

75 000 zł27 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży przytulna kawalerka w Chorzowie. Mieszkanie składa się z 1 pokóju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W pokoju na podłodze panele, w kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Floriańska

Centrum,Chorzów

100 000 zł34 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

V piętro z dwiema windami w bloku, po termoizolacji. Pokój 3,40x4,60 z balkonem, kuchnia 3,50x3,00 z oknem, łazienka z wc, przedpokój. Okna nowe plastikowe, zamykane korytarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

sdfgdsag

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Styczyńskiego

Chorzów II,Chorzów

200 zł29 m² 6,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na ostatnim 4 piętrze (poddasze), mieszkanie do remontu, w suficie wbudowane swietliki które z zewnątrz dawają naturalne światło( bardzo ciekawe),duży przedpokój,kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Chorzów,śląskie

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow. 32 m2 znajdujące się na IV piętrze w bloku z windą, klatka schodowa zadbana. Na jego powierzchnię składa się pokój, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ryszki

Klimzowiec,Chorzów

120 000 zł33 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie środkowe położone na 8 piętrze w bloku z trzema niezależnymi windami, usytuowane w zamykanym korytarzu. Do mieszkania przynależy piwnica, można również ubiegać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Klimzowiec

Klimzowiec,Chorzów

120 000 zł32 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy ładną kawalerke W chorzowie. W naszej ofercie do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o pow. 32m2, znajdujące się w Chorzpowie- klimzowiec, usytuowane na 5-tym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odrodzenia

Chorzów,śląskie

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 35 m2 w blokach,jeden pokój, kuchnia, łazienka, po remoncie, ładna okolica w pobliżu szkoła, przedszkole, bank, dużo sklepów, targowisko.Nie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chorzów

Chorzów,śląskie

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie znajdujące się w niewielkiej odległości od centrum Chorzowa. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje. Na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długa

Chorzów,śląskie

110 000 zł34 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Bezpośrednio!- chorzów ; batory, ul. Długa ; mieszkanie spółdzielcze własnościowe. Powierzchnia: 34.4 m2 w układzie: łazienka z WC, 1 duży pokój + kuchnia otwarta na pokój, przedpokój +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opolska

Pnioki,Chorzów

99 000 zł38 m² 2 605,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Chorzów - opolska - Mieszkanie w spokojnej, bezpiecznej i zielonej części miasta o pow. 37,5m2 na 1 piętrze w kamienicy. W najbliższej okolicy: sklepy, poczta, biblioteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chorzów

Chorzów,śląskie

108 000 zł36 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! cena do negociacji! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe położone w Chorzowie- dzielnica Batory. Mieszkanie usytuowane jest na 1-szym piętrze w bloku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odrodzenia

Chorzów,śląskie

100 000 zł31 m² 3 225,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładna kawalerka po remoncie 1 pokój i łazienka, kuchnia oddzielna.Mieści się w znakomitej lokalizacji(A4 5min,DTŚ 10min,niedaleko pętla autobusowa).Czynsz tylko 100zł,ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Chorzów

Chorzów,śląskie

100 000 zł28 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka 28 m kw., słoneczna, z balkonem, zlokalizowana od strony południowej, na 5-tym piętrze ocieplonego bloku 10-to piętrowego, z żelbetowej płyty, wyposażonego w 2 windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Chorzów

Chorzów,śląskie

500 zł22 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajecia kawalerka o powierzchni 22 m2 znajdująca sie w zadbanej kamienicy.Mieszkanie jest swiezo po remoncie,w pokoju na podłodze panele, na scianie gładzie gipsowe.Mozliwosc wstawienia.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij