dowolna

Kawalerki Chorzów - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

75 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

75 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Chorzów Batory

Chorzów Batory,Chorzów

86 000 zł35 m² 2 457,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest kawalerka usytuowana na trzecim piętrze w niskim bloku. W skłąd mieszkania wchodzi duży, ustawny pokój, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Chorzów

118 000 zł33 m² 3 575,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie chorzów- centrum- cena do negocjacji!~w naszej ofercie do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o pow. 32,8m2 znajdujące się w Chorzowie-Centrum. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowaka

Pnioki,Chorzów

85 000 zł33 m² 2 575,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładna, zadbana i słoneczna kawalerka położona na piątym piętrze w ocieplonym wieżowcu z zadbaną klatką schodową zamykaną na domofon oraz z dwoma windami. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jubileuszowa

Chorzów Batory,Chorzów

105 000 zł33 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja!~przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Jubileuszowej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 32,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Chorzów

105 000 zł33 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja!~przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy 3go Maja w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Józefa

Pnioki,Chorzów

115 000 zł33 m² 3 516,82 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-super oferta! świetna lokalizacja!-~przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Józefa w Chorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Centrum,Chorzów

90 000 zł36 m² 2 491,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Katowickiej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 36,12 m2. ~położenie: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chorzów

Chorzów,śląskie

76 000 zł38 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-okazja!-mieszkanie bezczynszowe!-~przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 38 m2. ~położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miarki

Chorzów,śląskie

115 000 zł30 m² 3 802,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Karola Miarki w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 30,24 m2. ~położenie: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karolinki

Chorzów Stary,Chorzów

85 000 zł32 m² 2 656,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Karolinki w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Centrum,Chorzów

90 000 zł36 m² 2 491,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miarki

Chorzów,śląskie

115 000 zł30 m² 3 802,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Józefa

Pnioki,Chorzów

115 000 zł33 m² 3 516,82 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opolska

Chorzów II,Chorzów

120 000 zł41 m² 2 926,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Osoba prowadząca ofertę: tel. Przedmiotem naszej oferty jest jednopokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, położone przy ulicy Opolskiej w Chorzowie. Mieszkanie usytuowane na parterze w 3-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szczecińska

Klimzowiec,Chorzów

105 000 zł32 m² 3 281,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna kawalerka skłądająca się z przestronnego, słonecznego pokoju z balkonem, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Chorzów,śląskie

110 000 zł31 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest mieszkanie (kawalerka) w kamienicy. Mieszkanie jest świeżo po remoncie. Instalacja wyminiona na nową, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czempiela

Chorzów Batory,Chorzów

100 000 zł36 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam super mieszkanie dla osób szukających niskiego czynszu i kosztów,mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo dobre połączenie miejskie blisko do dtś. i A4 mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opolska

Chorzów II,Chorzów

125 000 zł41 m² 3 048,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czempiela

Chorzów Batory,Chorzów

110 000 zł39 m² 2 820,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka po remoncie do zamieszkania,duży jasny pokój,kuchnia,łazienka z kuchni wejście do komórki,dobra lokalizacja blisko do A4,dtś,w pobliżu szkoły przedszkola polecam cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Centrum,Chorzów

750 zł39 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w Chorzowie. blisko do przystanku autobusu i tramwaju w kierunku na Katowice Kamienica systematycznie remontowana, klatka po remoncie, nowe instalacje w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chorzów Batory

Chorzów Batory,Chorzów

110 000 zł33 m² 3 293,41 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kreydtowe- jesteśmy Z tobą W banku!~meble W cenie!~w naszej ofercie mamy Państwu do zaoferowania ustawne mieszkanie- kawalerkę usytuowaną na 1-szym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chorzów Batory

Chorzów Batory,Chorzów

120 000 zł33 m² 3 592,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słowiańska

Chorzów,śląskie

80 000 zł24 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest kawalerka położona w cichej i spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie wpkiw. Mieszkanie składa się pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Chorzów Batory,Chorzów

82 000 zł34 m² 2 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie kawalerka 34m2 na pierwszym piętrze, w zadbanej kamienicy na pograniczu Katowic i Chorzowa ( 200m od znaku Katowice od strony dzielnicy Załęże). Mieszkanie nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Chorzów

135 000 zł33 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie chorzów- centrum~w naszej ofercie do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o pow. 32,8m2 znajdujące się w Chorzowie-Centrum. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opolska

Centrum,Chorzów

140 000 zł40 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Do sprzedania mieszkanie w Chorzowie na ulicy Opolskiej. Mieszkanie mieści się na parterze kamienicy. Wysoki standard, stan bardzo dobry, świeżo po remoncie, wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chorzów II

Chorzów II,Chorzów

82 000 zł42 m² 1 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 znajdujące się w Chorzowie, usytuowane na parterze w 2-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z: jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Chorzów

120 000 zł33 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Chorzów Batory,Chorzów

700 zł38 m² 18,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 38m2, w kamienicy na parterze po remoncie, położonej w Chorzowie przy ul. A.Krajowej 137.Mieszkanie składa się z 1 dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Chorzów Batory,Chorzów

800 zł51 m² 15,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 51m2, w kamienicy na II piętrze po remoncie, położonej w Chorzowie przy ul. A.Krajowej 137.Mieszkanie składa się z 1 dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chorzów Batory

Chorzów Batory,Chorzów

85 000 zł31 m² 2 741,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w Chorzowie Batorym w niedalekiej odległości zjazdu na autostradę A4, miejscu świetnie skomunikowanym z Katowicami (5 min samochodem do ronda, bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Centrum,Chorzów

750 zł30 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka blisko ścisłego centrum Chorzowa. W pobliżu Parku Chorzowskiego i Centrum handlowego aks. Cicha i spokojna okolica. 5min od rynku. Cena 750pln + opłaty za energię elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chorzów

Chorzów Batory,Chorzów

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pobliżu przystanki autobusowe, poradnia lekarska, apteki, sklepy i targowiska, bank/bankomat, przedszkole, gimnazjum. Blisko do dworca pkp, autostrady A4 oraz dtś. W cenie czynsz, tv kablowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Chorzów II,Chorzów

350 zł40 m² 8,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 40m.kw. na parterze, pokój z kuchnią (osobno) + łazienka z ubikacją. Mieszkanie do zamieszkania od razu, ewentualnie odświeżenie we własnym zakresie. Plastikowe okna,.