dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Chorzów Chorzów II

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chorzów II,Chorzów

125 000 zł38 m² 3 289,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w Chorzowie przy ulica Krzyżowej. Nieruchomość znajduje się na parterze jednopiętrowej kamienicy. Do mieszkania przynależy działka, ogrodzona, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Chorzów II,Chorzów

349 000 zł60 m² 5 857,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton Nieruchomości! Zapraszam inne agencje do współpracy! Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie, z antresolą sypialną, usytuowane na pierwszym piętrze w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kozielska

Chorzów II,Chorzów

300 000 zł470 m² 638,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod budownictwo wielorodzinne o pow. 470 m2 położona w Chorzowie przy ul. Kozielskiej. Podstawowe informacje: w mpzp działka oznaczona jest symbolem : mw/g - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka

Pnioki,Chorzów

370 000 zł71 m² 5 211,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez posrednikow ,ogłoszenie prywatne Do sprzedania mieszkanie w Chorzowie Pnioki ul.Nowaka Cicha spokojna dzielnica ,pod blokiem ogrodzony plac zabaw.Duzy parking dla samochodów .Pod samym blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabika

Chorzów II,Chorzów

315 000 zł56 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,5 m , położone przy ul. Stabika 10 w Chorzowie, usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów II,Chorzów

169 000 zł38 m² 4 447,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , które jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów II,Chorzów

1 180 zł44 m² 26,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne. Cena promocyjna - okazja. Oferujemy do wynajęcia świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie z centralnym ogrzewaniem znajdujące się w Chorzowie w świetnej, zadbanej, rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Chorzów II,Chorzów

349 000 zł54 m² 6 523,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Miarki w Chorzowie. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni, a każde pomieszczenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. 11 Listopada

Chorzów II,Chorzów

990 zł25 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przy ul. 11 Listopada 47 w Chorzowie, idealne dla 1 2 osób, położone na parterze, przyjazne dla zwierząt, z elektrycznym ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Watoły

Chorzów II,Chorzów

339 000 zł63 m² 5 389,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie na II piętrze o powierzchni użytkowej 62,90 m2 przy ulicy Watoły z dwoma balkonami, usytuowane w niskim, trzypiętrowym bloku. Mieszkanie ma bardzo korzystny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyżowa

Chorzów II,Chorzów

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie położone w Chorzowie na ulicy Krzyżowej w wyremontowanej kamienicy Lokal dwupokojowy 42m na parterze z kuchnią oraz łazienką ( pokoje przechodnie). Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Chorzów II,Chorzów

289 000 zł48 m² 5 995,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja tylko W realton Zapraszam inne biura do współpracy Klucze w biurze Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,2 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów II,Chorzów

440 000 zł62 m² 7 085,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 62,10 m , położonego na 5. piętrze bloku. To propozycja idealna dla osób ceniących przestrzeń, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Świdra

Chorzów II,Chorzów

600 zł15 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mini kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Świdra 15. Nieruchomość: powierzchnia 15 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Idealne na studenta lub osoby pracującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Węglowa

Chorzów II,Chorzów

180 000 zł28 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 28 m2 zlokalizowanego w Chorzowie przy ulicy Węglowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stabika

Chorzów II,Chorzów

170 000 zł38 m² 4 419,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Chorzowie przy ulicy Stabika. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki + piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Świdra

Chorzów II,Chorzów

850 zł25 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Świdra 15 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 25 m2 Parter Ogrzewanie miejskie Idealne na studenta lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów II,Chorzów

169 000 zł38 m² 4 446,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Chorzów II,Chorzów

990 zł29 m² 34,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z komórką przy ulicy Katowickiej 120 w Chorzowie. Nieruchomość: kamienica z dostępem do komórki lokatorskiej w piwnicy. Powierzchnia 29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chorzów II,Chorzów

460 000 zł63 m² 7 324,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezrwacja! Tylko u nas, nie szukaj dalej! Bez wynagrodzenia dla agencji sprzedającej! Na sprzedaż mieszkanie w Chorzowie, przy Parku Amelung, przy ul. 3 maja 117b. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Chorzów II,Chorzów

428 904 zł47 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem -chorzów | promocja Cena: 428 904 zł Metraż: 46,62 m Balkon: 7,38 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 1/5 Oddanie: 4q 2026 Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. 11 Listopada

Chorzów II,Chorzów

990 zł28 m² 35,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. 11 Listopada 19, idealna dla osoby pracującej lub pary, z doskonałym dojazdem do Bytomia i Katowic oraz wygodnym układem zapewniającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarecka

Chorzów II,Chorzów

425 000 zł52 m² 8 141,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji - blisko zieleni, a jednocześnie z wygodnym dostępem do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Chorzów II,Chorzów

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do wynajęcia nowoczesną kawalerkę w centrum Chorzowa, idealną dla singla lub pary. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Beskidzka

Chorzów II,Chorzów

185 000 zł28 m² 6 674 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż mieszkanie w Chorzowie ul.Beskidzka (dzielnica Chorzów II). Nieruchomość usytuowana na IV piętrze, w IV piętrowym budynku wielorodzinnym po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabika

Chorzów II,Chorzów

269 000 zł46 m² 5 797,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Koniecznie zobacz spacer 3D! Na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni użytkowej 46,40 m2 przy ulicy Stabika w Chorzowie (chorzów II) w niskim bloku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów II,Chorzów

169 000 zł38 m² 4 446,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Chorzów II,Chorzów

350 000 zł45 m² 7,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz wyremontowanego, gotowego do wejścia mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Do sprzedania mam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chorzów II,Chorzów

379 000 zł57 m² 6 649,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Chorzów, ul. Stabika Najważniejsze atuty: po generalnym remoncie wymienione instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne i gazowe Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów II,Chorzów

425 000 zł60 m² 7 059,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji Chorzów II, które spełni oczekiwania zarówno inwestorów, jak i rodzin szukających komfortowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nomiarki

Chorzów II,Chorzów

1 500 zł28 m² 53,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta bez prowizji od Najemcy. Oferuję Państwu do wynajęcia nowocześnie urządzone i w wysokim standardzie mieszkanie w Chorzowie, ul. Nomiarki. Lokal ma powierzchnię 27,99 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kingi

Chorzów II,Chorzów

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie, plus gabinet w czteropiętrowym budynku z bezpośrednim dostępem do niezbędnej infrastruktury handlowo - usługowej. Podstawowe parametry: 54 m2 Balkon Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Stalmacha

Chorzów II,Chorzów

700 zł10 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:800 zł

Wynajmę pokój jednoosobowy. Katowice - Chorzów przy ulicy Stalmacha 9. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy. Na powierzchnię 78,9 mkw składają się 4 pokoje, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Katowicka

Chorzów II,Chorzów

800 zł25 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ulicy Katowickiej 132 Wyposażenie: powierzchnia 25 m2 Piętro 3 Ogrzewanie elektryczne Lokalizacja: miejsce doskonale skomunikowane, wszędzie blisko np. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Chorzów II,Chorzów

189 000 zł36 m² 5 291,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Chorzowie - ul. Reymonta super cena dla zdecydowanego klienta 169 000zł! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,72 m , usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopalniana

Chorzów II,Chorzów

265 000 zł47 m² 5 674,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

**** R E Z E R W A C J A ***** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 46,70 m , zlokalizowanego w zielonej części Chorzowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów II,Chorzów

285 000 zł48 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,2m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka Do lokalu przynależy piwnica. Blok po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nomiarki

Chorzów II,Chorzów

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Super oferta! Mieszkanie do wprowadzenia w apartamentowcu w rewelacyjnej lokalizacji. Zostań pierwszym Najemcą! Oferta bez prowizji od Najemcy. Oferuję Państwu do wynajęcia nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Katowicka

Chorzów II,Chorzów

958 000 zł493 m² 1 943 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:tak

Inwestycja z natychmiastowym potencjałem! Stwórz tu dochodowe centrum usług (medycyna, gabinety, biura) lub zaadaptuj pod lekką produkcję. Wielofunkcyjność to Twój zysk. Alternatywa dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. 11 Listopada

Chorzów II,Chorzów

890 zł28 m² 31,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępny wkrótce! Do wynajęcia jasna kawalerka o powierzchni 28 m przy ul. 11 Listopada w Chorzowie idealna dla jednej osoby lub pary, z szybkim dojazdem do Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łagiewnicka

Chorzów II,Chorzów

890 000 zł75 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4