dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Chorzów Centrum

136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

136 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

229 000 zł59 m² 3 895 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Centrum,Chorzów

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pułaskiego w Chorzowie. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni, mieszkanie o bardzo dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Klimzowiec,Chorzów

485 000 zł65 m² 7 508,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szukasz ładnego mieszkania w najlepszej dzielnicy Chorzowa? Jeśli tak, to oferta jest właśnie dla Ciebie! Cena do negocjacji. Mieszkanie z księgą wieczystą o pow. 64,59 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Centrum,Chorzów

553 714 zł65 m² 8 463,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. Nie współpracujemy z pośrednikami. Korzystne warunki zakupowe brak prowizji , brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chorzów

Klimzowiec,Chorzów

1 100 zł32 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka na Klimzowcu do wynajęcia od zaraz. Najem okazjonalny. Wygodna kawalerka o powierzchni 31,9 m 2 położona na 4 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Centrum,Chorzów

320 892 zł36 m² 9 075 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe! : Przestronny apartament dwu-pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lwowska

Centrum,Chorzów

745 928 zł82 m² 9 083,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Dostępne również inne metraże (od 42m2-80m2) Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Zapraszamy na dni otwarte 11.04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Centrum,Chorzów

385 246 zł47 m² 8 194,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lwowska

Centrum,Chorzów

738 367 zł82 m² 8 983,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji I podatku pcc Zapraszamy na Dzień Otwarty 11.04.2026 w godzinach 10:00-15:00 zobacz mieszkania na żywo i uzyskaj największy rabat -UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE Topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Centrum,Chorzów

602 688 zł63 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Centrum,Chorzów

419 859 zł42 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Klimzowiec,Chorzów

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Bez prowizji! Bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie 2 pokojowe. 40 m2, chorzów Klimzowiec za osiedlem Tysiąclecia. Ogrzewanie centralne miejskie (blok). Mieszkanie po remoncie generalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Centrum,Chorzów

384 600 zł42 m² 9 128,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów - dostępne są również inne układy oraz większe i mniejsze metraże, rożne piętra. Już gotowe! :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Centrum,Chorzów

344 831 zł36 m² 9 575,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% pcc, 0% prowizji. Zakup od Dwewlopera! Rewelacyjna cena. Zapraszamy do rezerwacji i zakupu mieszkania 2 pokojowego 1.A.2.10 w Chorzowie o metrażu ponad 36m2 , na które składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Chorzów

311 780 zł37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do prezentacji nowoczesnego 2 pokojowego mieszkania E_26 w nowo powstałym osiedlu w Chorzowie. Posiadamy na sprzedaż wszystkie mieszkania w tej inwestycji o zróżnicowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

90 000 zł18 m² 5 084,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż unikatowy lokal z ogródkiem - Twoja szansa w chorzowskiej kamienicy! Lokal o powierzchni 17,7 m , położony na parterze zabytkowej kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

36,67 zł/m²18 m² 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Dostępne. Zapraszam. Oferujemy Państwu lokal użytkowy przy Złotym Rogu w Chorzowie Centrum (ul. Strzelców Bytomskich) w zadbanej kamienicy. Dostępne od zaraz. Powierzchnia: 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Centrum,Chorzów

329 790 zł36 m² 9 160,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów już gotowe! : Przestronny apartament dwu-pokojowy, dodatkowo duży balkon na chwile prywatnego relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Chorzów

362 712 zł43 m² 8 376,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do prezentacji nowoczesnego 2 pokojowego mieszkania E_21 w nowo powstałym osiedlu w Chorzowie. Funkcjonalny rozkład mieszkania pozwoli na realizację nowoczesnego i wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Centrum,Chorzów

448 700 zł52 m² 8 628,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe: przestronny apartament 3-pokojowy, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Centrum,Chorzów

324 199 zł36 m² 9 071,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lwowska

Centrum,Chorzów

396 047 zł43 m² 9 309,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Chorzów

369 178 zł36 m² 10 175,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończone Mieszkanie deweloperskie w cenie projekt materiały oraz wykonanie Mieszkanie 36,28 m2 deweloperskie, oddane do użytkowania, w cenie wykończenie mieszkanie zgodnie z projektem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Centrum,Chorzów

355 900 zł39 m² 9 130,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Centrum,Chorzów

510 528 zł59 m² 8 695,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% pcc, 0% prowizji. Zakup od Dwewlopera! Rewelacyjna cena Zapraszamy do rezerwacji mieszkania 1.A.0.02 z ogródkiem w Chorzowie o metrażu prawie 59m2 , na które składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hajducka

Centrum,Chorzów

249 900 zł37 m² 6 754,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie z nowymi instalacjami przy ul. Hajduckiej w centrum Chorzowa. W pełni umeblowane, z niskim czynszem (jedyne 250 zł). Gotowe, by stać się Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

359 000 zł57 m² 6 342,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich 3 w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Chorzów

199 000 zł51 m² 3 886,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 4. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Chorzów

Centrum,Chorzów

187 000 zł63 m² 2 976,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania w blisko dtś? Dostęp do centrum ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Część zdjęć stanowi propozycję (wizualizacja) Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Chorzów

Centrum,Chorzów

274 170 zł26 m² 10 440,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% pcc, 0% prowizji. Zakup od Dwewlopera! Rewelacyjna cena Zapraszamy do rezerwacji Kawalerki 1.A.0.07 z ogródkiem w Chorzowie o metrażu ponad 26m2 , na którą składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Chorzów

486 185 zł48 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ładne trzypokojowe mieszkanie wykończone pod klienta w cenie projekt oraz wykonanie wraz Z materiałem W cenie mieszkania balkon Szukasz mieszkania pod kredyt 2% lub chcesz znaleźć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Chorzów

249 000 zł59 m² 4 234,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Klimzowiec,Chorzów

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Bez prowizji! Bezpośrednio od właściciela. Kawalerka 35 m2, chorzów Klimzowiec tuż obok osiedla Tysiąclecia. Ogrzewanie centralne miejskie. Pokój z aneksem kuchennym, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Chorzów

379 000 zł69 m² 5 516,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urbanowicza

Centrum,Chorzów

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Chorzów, ul. Urbanowicza znajduję się na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzi: - sypialnia, - salon z aneksem kuchennym, - łazienka z prysznicem oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

22,50 zł/m²40 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Dostępne. Zapraszam. Oferujemy Państwu lokal użytkowy przy Złotym Rogu w Chorzowie Centrum (ul. Strzelców Bytomskich) w zadbanej kamienicy. Dostępne od zaraz. Powierzchnia: 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Centrum,Chorzów

320 892 zł35 m² 9 075 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ryszki

Klimzowiec,Chorzów

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do wynajęcia przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli Chorzowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Centrum,Chorzów

1 890 zł70 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms, whatsapp (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie w Centrum Chorzowa (złoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Centrum,Chorzów

380 275 zł42 m² 9 128,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Centrum,Chorzów

320 000 zł102 m² 3 146 zł/m²