dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Chorzów

425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Cmentarna

Centrum,Chorzów

1 090 zł20 m² 54,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Cmentarnej 26 Nieruchomość: powierzchnia 20m2 Parter Ogrzewanie elektryczne Przeznaczone dla 1-2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Centrum,Chorzów

541 757 zł64 m² 8 526,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa. ekspozycja: południowy- zachód 4 pokoje z potencjałem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Osiedlowa

Chorzów II,Chorzów

479 000 zł51 m² 9 362,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko W realton nieruchomości! 0% zapraszam inne biura do wspólpracy! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w Chorzowie przy ulicy Osiedlowej. Zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów Batory,Chorzów

259 000 zł39 m² 6 641,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2 pokoje! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Chorzów Batory. Zlokalizowane zostało na 3 piętrze niskiego bloku. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów II,Chorzów

367 000 zł37 m² 9 857,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja w Chorzowie. Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Przedstawiam ofertę mieszkań w znakomitej lokalizacji, dostępnych od II kwartału 2025 roku. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów II,Chorzów

445 000 zł60 m² 7 392,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji Chorzów II, które spełni oczekiwania zarówno inwestorów, jak i rodzin szukających komfortowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów II,Chorzów

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m w Chorzowie, które stanowi doskonałą okazję dla osób szukających wygodnego miejsca do życia w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Katowicka

Centrum,Chorzów

26,50 zł/m²48 m² 1 273 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Chorzów, ul. Katowicka 78 Lokal usytuowany na parterze kamienicy, składający się z 2 pomieszczeń, aneksu kuchennego i wc. Instalacje: elektryczna oraz wodnokanalizacyjna. Brak ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

423 513 zł49 m² 8 606,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Zadzwoń! Lokalizacja Chorzów - ul. Wolności/odległa Lokalizacja umożliwia wyjazd na dtś w ciągu 2 minut. Dojazd do centrum Katowic zajmuje ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Chorzów

Różanka,Chorzów

106 650 €27 000 m² 3,95 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia (od maja 2026) atrakcyjna powierzchnia z nowoczesnymi powierzchniami biurowo-socjalnymi w strategicznej lokalizacji w Chorzowie. Oferowana powierzchnia na podnajem to łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

400 000 zł42 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

478 600 zł53 m² 9 028,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Park Śląski,Chorzów

245 000 zł27 m² 8 922,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Oferujemy jasne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie przy ulicy Katowickiej. Lokal znajduje się na czwartym piętrze, w odrestaurowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Centrum,Chorzów

577 000 zł68 m² 8 485,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja w Chorzowie. Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Przedstawiam ofertę mieszkań w znakomitej lokalizacji, dostępnych od IV kwartału 2024 roku, czyli już niebawem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

354 728 zł36 m² 9 853,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

354 381 zł36 m² 9 808,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dąbrowskiego

Centrum,Chorzów

369 000 zł90 m² 4 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni całkowitej 90m2 przy ulicy Dąbrowskiego Powierzchnia sprzedaży to 56m2. Pomieszczenie socjalne+ pomieszczenie magazynowe. Przestronny lokal pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

428 328 zł49 m² 8 716,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

341 304 zł36 m² 9 496,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarecka

Chorzów II,Chorzów

395 000 zł52 m² 7 596,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!rezerwacja! Do sprzedaży w pełni wyposażone, funkcjonalne mieszkanie o pow. 52 m na 6. piętrze bloku z windą. Składa się z salonu z balkonem, sypialni, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

378 322 zł39 m² 9 713,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

463 071 zł51 m² 9 028,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

307 986 zł30 m² 10 300,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Antoniowska

Chorzów Stary,Chorzów

749 000 zł140 m² 5 330,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:226 m²

Pracujemy na zlecenie developera - nie płacisz żadnych prowizji! Bez pcc! Wyślij sms o treści Antoniowska na numer kontaktowy z ogloszenia, a dostaniesz dokładną lokalizację, mapkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

399 900 zł42 m² 9 521,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

W sercu Chorzowa, gdzie cisza się ściele Na Długiej - gdzie spokój rozbrzmiewa w niedzielę, czeka na Ciebie kąt ciepły i jasny Wśród zieleni osiedla - bezpieczny. nie ciasny. Szanowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Amelung,Chorzów

2 450 zł42 m² 57,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Mieszkanie do wprowadzenia w apartamentowcu w rewelacyjnej lokalizacji. Oferta bez prowizji od Najemcy. Oferuję Państwu do wynajęcia nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów II,Chorzów

369 000 zł52 m² 7 151,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 51,60 m2, usytuowane na drugim piętrze - dwupiętrowego budynku mieszkalnego w Chorzowie - zlokalizowana w zielonej i spokojnej dzielnicy Chorzowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

472 081 zł52 m² 9 106,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

611 766 zł68 m² 8 950,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

349 900 zł36 m² 9 719,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

476 907 zł52 m² 9 106,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

461 972 zł51 m² 9 106,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

470 927 zł52 m² 9 028,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

469 633 zł52 m² 8 950,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

466 072 zł53 m² 8 872,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chodkiewicza

Chorzów Batory,Chorzów

850 zł30 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie znajdujące się w Chorzowie przy ul. Chodkiewicza 10 *nieruchomość* Powierzchnia 30 m2 Parter Ogrzewanie elektryczne *lokalizacja* W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Beskidzka

Chorzów II,Chorzów

1 200 zł28 m² 43,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27m2 , znajdująca się w czteropiętrowym bloku na pierwszym piętrze. Mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji , blisko centrum Chorzowa ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

474 177 zł53 m² 9 028,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Maciejkowice,Chorzów

1 800 000 zł139 m² 12 949,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opis nieruchomości Prezentujemy elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 139 m , usytuowany na spokojnym osiedlu w Chorzowie. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chorzów

Centrum,Chorzów

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja Do wynajęcia, kawalerka o powierzchni 40 m , położone na IV piętrze kameralnego, czteropiętrowego budynku w centrum Chorzowa. Lokal dostępny od zaraz - idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia