dowolna

Nowe mieszkania Chorzów

126 ogłoszeń

126 ogłoszeń

502 992 zł59,88 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

438 102 zł47,88 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji I brak pcc!

Szczegóły ogłoszenia

514 237 zł58,59 m² 8 776,87 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

430 157 zł47,27 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja deweloperska w Chorzowie! Zakup bez podatku pcc i bez prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kilkunastu mieszkań w nowopowstającym, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

390 000 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania do wykończenia w spokojnej okolicy - idealna propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania w dobrej cenie. Mieszkanie o powierzchni 39 m zostało.

Szczegóły ogłoszenia

998 783 zł115,60 m² 8 639,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nie chcesz przepłacać za metr kwadratowy a przy okazji cenisz sobie spokój i dobrą komunikacje? Sprawdź nową inwestycję w Chorzowie! Indywidualny projekt, wyjątkowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

946 638 zł95,62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Tarasy Śląskie to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa powstająca przy ul. 3 maja w Chorzowie. Kameralne położenie, sąsiedztwo terenów zielonych oraz rozwinięta infrastruktura miejska sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

518 144 zł58,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce na Śląsku, które łączy komfort, styl i bezpieczeństwo finansowe. Zamieszkaj w przestrzeni, która powstaje z myślą o życiu bez kompromisów Tarasy Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

602 184 zł68,43 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

607 476 zł65,32 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

664 364 zł83,20 m² 7 985,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży: mieszkanie do wykończenia w Chorzowie, ul. Kaszubska 13 Mamy przyjemność zaprezentować trzecie z czterech mieszkań na sprzedaż. Znajduje się na 2. piętrze, posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

638 183 zł70,13 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kilkunastu mieszkań w nowo powstającym, nowoczesnym budynku w Chorzowie -.

Szczegóły ogłoszenia

362 169 zł39,18 m² 9 243,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe! : Przestronny apartament dwu-pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 009 701 zł101,99 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament typu penthouse z dużymi tarasami, położony na ostatnim piętrze inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Chorzów,śląskie

368 292 zł37,39 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament w Chorzowie, zlokalizowane przy ulicy Andrzeja Mielęckiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

357 174 zł40 m² 8 929,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w Chorzowie w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Oferta specjalna cena promocyjna obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

409 222 zł45,98 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł26,26 m² 13 290,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie mamy bardzo atrakcyjną kawalerkę z tarasem (4,5m2) i ogródkiem (14,40m2) na Osiedlu Wolka. Ogrzewanie miejskie Osiedle zamknięte Monitoring Metraż poszczególnych pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

411 913 zł47,62 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie - Chorzów, ul. Kościuszki Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m, położone w Chorzowie, przy ul. Kościuszki. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

491 832 zł55,89 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

572 442 zł63,96 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie - Chorzów, ul. Kościuszki Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63.96 m2 , położone w Chorzowie, przy ul. Kościuszki. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

383 590 zł43,10 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

638 183 zł70,13 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

416 500 zł43 m² 9 686,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w nowym słonecznym mieszkaniu w Śródmieściu Chorzowa - ul. Lwowska. Oferta deweloperska - Prezentujemy przestronne 2- pokojowe mieszkanie przestronne, słoneczne o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł26,26 m² 14 432,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opis W ofercie mamy bardzo atrakcyjną kawalerkę z tarasem (4,5m2) i ogródkiem (14,40m2) na Osiedlu Wolka. Doskonała oferta pod wynajem. Umeblowana i wyposażona. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

792 000 zł80,69 m² 9 815,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja oddanie IV Q 2025 Chorzów II oferta sprzedaży brak podatku pcc oraz 0% prowizji Zapraszam na prezentację! W ofercie sprzedaży posiadam wiele inwestycji Z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł36 m² 8 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane w Chorzowie w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Oferta specjalna cena promocyjna obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

554 652 zł59,64 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

461 213 zł53 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe: przestronny apartament 3-pokojowy, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

772 000 zł82,50 m² 9 357,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Dostępne również inne metraże (od 42m2-80m2) Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Zapraszamy na dni otwarte 11.04.

Szczegóły ogłoszenia

497 536 zł58,88 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

384 333 zł38,88 m² 9 885,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie położone na ostatnim 3 piętrze w kameralnym nowym budownictwie, w zacisznej okolicy. Jest to ostatnie mieszkanie na tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

446 482 zł51,09 m² 8 739,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

333 884 zł36,49 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis Przestronne, dwupokojowe mieszkanie - dostępne od zaraz. To ostatnia tak atrakcyjna oferta na osiedlu Kościuszki. Budynek oddany do użytku. Mieszania przy centrum miasta. Doskonała lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

681 405 zł83,90 m² 8 121,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży: mieszkanie do wykończenia w Chorzowie, ul. Kaszubska 13 Mamy przyjemność zaprezentować pierwsze z czterech mieszkań na sprzedaż. Znajduje się na parterze, posiada ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

356 582 zł39,46 m² 9 036,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł39 m² 9 358,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestrzeń stworzona dla wygody i funkcjonalności. Propozycja dla osób ceniących wygodę, nowoczesność i dobrze zaplanowaną przestrzeń. Inwestycja, która łączy tętniące życiem miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

563 976 zł67,14 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

664 241 zł70,29 m² 9 450 zł/m²