Mieszkanie, Mickiewicza
Mickiewicza, Chorzów II, Chorzów, śląskie
- 1 250 zł
- 37 m²
- 33,78 zł/m²
Agata Agata
Skontaktuj się
Mieszkanie, Mickiewicza
Mickiewicza, Chorzów II, Chorzów, śląskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, Mickiewicza
Zaktualizowane: 13 maja 2026
1 250 zł 37 m² 33,78 zł/m²
parter/3
2
tak
wysoki standard
3 000 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/3Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
3 000 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 250 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące, niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 37 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1930
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednostronne
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 3 000 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: własne, gazowe
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: Windomt Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: WA2/25/CHII/M3
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Mickiewicza, Chorzów II, Chorzów, śląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- cicho (spokojna okolica)
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec autobusowy, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw