Mieszkanie, ul. Konarskiego
Konarskiego, Chorzów Batory, Chorzów, śląskie
- 319 000 zł
- 62 m²
- 5 145,16 zł/m²
Michał Andura
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Konarskiego
Konarskiego, Chorzów Batory, Chorzów, śląskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie, ul. Konarskiego
Zaktualizowane: 18 maja 2026
319 000 zł 62 m² 5 145,16 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
parter/2
3
1925
garaż wolnostojący
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/2Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1925Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojącyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 319 000 zł (5 145,16 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: kwiecień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 62 m², 3 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1925
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 434 zł
- Media: ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: TWOJA NIERUCHOMOŚĆ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 462777
Lokalizacja
- Adres: Konarskiego, Chorzów Batory, Chorzów, śląskie
Opis nieruchomości
Chorzów Batory, Ul. Konarskiego 6, 62mkw, 3 pokoje
Układ pomieszczeń
3 pokoje
Oddzielna kuchnia
Łazienka
Przedpokój
UWAGA:
W ogłoszeniu zamieszczono zdjęcia klatki schodowej, zdjęcie elewacji oraz rzut mieszkania. (...)