Apartament, ul. Wolności

Wolności, Chorzów, śląskie

  • 488 596 zł
  • 52,75 m²
  • 9 262,48 zł/m²

Zdjęcie

Natalia Wojtas

Skontaktuj się

Apartament, ul. Wolności

Wolności, Chorzów, śląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

488 596 zł

52,75 m²

9 262,48 zł/m²

Apartament, ul. Wolności

Zaktualizowane: 18 maja 2026

488 596 zł 52,75 m² 9 262,48 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 488 596 zł (9 262,48 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Chorzowie)
  • Dostępne: styczeń 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 52,75 m², 3 pokoje, 1 łazienka
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, szczytowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4,50 m²)
  • Media: siła
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 11751113

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie położone na ostatnim 3 piętrze w kameralnym nowym budownictwie, w zacisznej okolicy. Jest to ostatnie mieszkanie na tym piętrze dostępne od zaraz.

Cena wybranego mieszkania, zgodnie z limitami cen za mkw. wyznaczanymi przez BGK, umożliwia skorzystanie z programu Mieszkanie bez wkładu własnego , tj. rodzinnego kredytu mieszkaniowego o którym mowa w Ustawie z dnia 1 października 2021 r. (...)

Agent

Natalia Wojtas

664 165...

664 165 383

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt