Mieszkanie, ul. Beskidzka

Beskidzka, Chorzów, śląskie

  • 1 799 zł
  • 54 m²
  • 33,31 zł/m²

Zdjęcie

Leszek Czura

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Beskidzka

Beskidzka, Chorzów, śląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 799 zł

54 m²

33,31 zł/m²

Mieszkanie, ul. Beskidzka

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 799 zł 54 m² 33,31 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
4 500 zł

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

4 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 799 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 54 m², 2 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2003
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Opłaty uzupełniające: 800 zł, kaucja: 4 500 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: VERITAS Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: VTS-MW-6534

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wynajem mieszkania - Chorzów, ul. Beskidzka 5

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Chorzowa.

Nieruchomość znajduje się w niskim, kameralnym bloku (tylko 12 mieszkań) na zamkniętym terenie (brama na pilota, domofon), co zapewnia wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa. (...)

Agent

Leszek Czura

733 144...

733 144 177

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

733 144...

733 144 177

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl