Apartament, ul. 3 Maja

3 Maja, Chorzów II, Chorzów, śląskie

  • 283 239 zł
  • 28,61 m²
  • 9 900 zł/m²

Zdjęcie

Julia Pieniak

Skontaktuj się

Apartament, ul. 3 Maja

3 Maja, Chorzów II, Chorzów, śląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

283 239 zł

28,61 m²

9 900 zł/m²

Apartament, ul. 3 Maja

Zaktualizowane: 18 maja 2026

283 239 zł 28,61 m² 9 900 zł/m²

Piętro:
2/5
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

2/5

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 283 239 zł (9 900 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Chorzowie)
  • Dostępne: październik 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 28,61 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/5
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: LV Development, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 138/17498/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Inwestycja zrealizowana w 80% zapraszamy na oględziny

Zapraszamy do odwiedzenia budowy i zobaczenia postępu prac na własne oczy. Biuro sprzedaży mieści się bezpośrednio przy inwestycji, przy ul. 3 Maja 94 w Chorzowie.

Terminy oględzin: poniedziałek czwartek w godzinach 9:00 17:00, piątek w godzinach 9:00 15:00. (...)

Agent

Julia Pieniak

604 190...

604 190 700

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Julia Pieniak

604 190...

604 190 700

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.