dowolna

Mieszkania na sprzedaż Chorzów - Oferty „sprzedam mieszkanie”

259 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

259 ogłoszeń

129 000 zł33,69 m² 3 829,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu kawalerka o pow. 33,69m2. Chorzów Centrum przy Klimzowcu i Parku Róż. Lokal nr. 2 w kamienicy przy ul.Cmentarnej 20 Mieszkanie w stanie dobrym do adaptacji,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł85 m² 4 576,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85 m zlokalizowane w Chorzowie przy ulicy Strzelców Bytomskich. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 174 zł40 m² 8 929,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w Chorzowie w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Oferta specjalna cena promocyjna obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 222 zł45,98 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 900 zł54,80 m² 7 297,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 54,8 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 3 Piętro/l.pięter: 3/4 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: centralne (kotłownia gazowa na cały budynek).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,26 m² 13 290,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie mamy bardzo atrakcyjną kawalerkę z tarasem (4,5m2) i ogródkiem (14,40m2) na Osiedlu Wolka. Ogrzewanie miejskie Osiedle zamknięte Monitoring Metraż poszczególnych pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 913 zł47,62 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie - Chorzów, ul. Kościuszki Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m, położone w Chorzowie, przy ul. Kościuszki. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł67 m² 4 313,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

** 3 pokoje, 67mkw, roi 7% chorzów batory** Mieszkanie aktualnie jest niezamieszkałe, ale po wynajęciu może zapewnić przychód na poziomie 7% w skali roku. Układ pomieszczeń 3 nieprzechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł33,18 m² 7 805,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne i przytulne mieszkanie zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej części Chorzowa, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł70,19 m² 6 268,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura nieruchomości Księżyk & Podzimska, przedstawiamy Państwu na sprzedaż funkcjonalne i wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 70,19 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł26,26 m² 14 432,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opis W ofercie mamy bardzo atrakcyjną kawalerkę z tarasem (4,5m2) i ogródkiem (14,40m2) na Osiedlu Wolka. Doskonała oferta pod wynajem. Umeblowana i wyposażona. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 000 zł36 m² 8 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane w Chorzowie w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Oferta specjalna cena promocyjna obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 536 zł58,88 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lwowska

Centrum,Chorzów

772 000 zł82 m² 9 357,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Dostępne również inne metraże (od 42m2-80m2) Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Zapraszamy na dni otwarte 11.04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolskiego

Irys,Chorzów

399 000 zł60 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Centrum Chorzowa przy ulicy Ks.W. Opolskiego 7 - idealne dla rodziny - po generalnym remoncie z pełnym umeblowaniem! Oferuje mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Chorzów

410 608 zł47 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,66 m położone na 1 piętrze nowej inwestycji w Chorzowie. Inwestycja wyróżnia się kameralną zabudową i zielonym otoczeniem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Chorzów

399 000 zł79 m² 5 044,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich 1 w Chorzowie. Mieszkanie W trakcie generalnego remontu, który możemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Park Śląski,Chorzów

509 312 zł59 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Twoje miejsce na Śląsku, które łączy komfort, styl i bezpieczeństwo finansowe. Zamieszkaj w przestrzeni, która powstaje z myślą o życiu bez kompromisów Tarasy Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Chorzów II,Chorzów

398 675 zł43 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Centrum,Chorzów

199 000 zł49 m² 4 077,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie z balkonem położone w Centrum Chorzowa przy ul. Dąbrowskiego w pobliżu zus-u. Budynek znajduje się w drugiej linii zabudowy i dzięki temu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Centrum,Chorzów

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane przy ul. Wróblewskiego w Chorzowie (centrum). Lokal znajduje się na 1 piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Chorzów

215 000 zł45 m² 4 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! Mieszkanie 44 m - ul. Powstańców 20, chorzów | 3 pokoje, balkon, piwnica Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Chorzów II,Chorzów

434 562 zł43 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Chorzów Batory,Chorzów

189 000 zł45 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję zadbane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 45 m2, zlokalizowane na parterze w trzypiętrowej kamienicy przy ul. Wrocławskiej 18 w Chorzowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młodzieżowa

Klimzowiec,Chorzów

535 000 zł62 m² 8 656,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Eleganckie 3 pokoje z balkonem i garażem w świetnej lokalizacji. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie o pow. 61,80 m 2 , położone na 4 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rycerska

Chorzów Stary,Chorzów

250 000 zł47 m² 5 353,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowaną w Chorzowie, dzielnica Chorzów Stary, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Chorzów

309 000 zł40 m² 7 665,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, które znajduje się w rewitalizowanym budynku, który przeszedł odnowienie i modernizację, aby przywrócić mu funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Chorzów II,Chorzów

326 154 zł29 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026