Budynek użytkowy, ul. Rodziewiczówny

Rodziewiczówny, Chorzów, śląskie

  • 1 700 000 zł
  • 300,11 m²
  • 5 664,59 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Szpak

Skontaktuj się

Budynek użytkowy, ul. Rodziewiczówny

Rodziewiczówny, Chorzów, śląskie

zaktualizowane:
29 kwietnia 2026

1 700 000 zł

300,11 m²

5 664,59 zł/m²

Budynek użytkowy, ul. Rodziewiczówny

Zaktualizowane: 29 kwietnia 2026

1 700 000 zł 300,11 m² 5 664,59 zł/m²

Rodzaj budynku:
kamienica
Przeznaczenie:
-
Powierzchnia działki:
-
Kondygnacje:
3

Rodzaj budynku:

kamienica

Przeznaczenie:

-

Powierzchnia działki:

-

Kondygnacje:

3

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 700 000 zł (5 664,59 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Budynek: 300,11 m²
  •   kamienica, 3 piętra
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  • Źródło: ogłoszenie komercyjne: AMK Portal sp. z o.o., zaktualizowane: 29.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 10533/3186/OOS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania większoćciowy udział w kamienicy w Chorzowie Starym, ul. M. Rodziewiczówny.
Kamienica została w latach 2019 do 2024 poddana remontowi, w czasie którego podłączono budynek do miejskiej sieci ciepłowniczej, ocieplono 3 ściany, wyremontowano klatkę schodową, wyremontowano lokale mieszkalne, dach i inne elementy budynku.
Specyfikacja:
1. Pięć lokali mieszkalnych o powierzchni od 35 do 50 m2.
2. Ogrzewanie, oraz CWU z całorocznej sieci ciepłowniczej;
3. (...)

Agent

Tomasz Szpak

737 302...

737 302 112

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tomasz Szpak

737 302...

737 302 112

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tomasz Szpak

Wysyłanie wiadomości