Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://chorzow.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-krolewskiej-huty-1.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i44474.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://chorzow.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-krolewskiej-huty-1.html
https://chorzow.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-krolewskiej-huty-1.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i44474.html

Udostępnij

Zdjęcie

Apartamenty Królewskiej Huty

Chorzów, Centrum, Katowicka 72

Robert Fertała

Skontaktuj się

Apartamenty Królewskiej Huty

Chorzów, Centrum, Katowicka 72

Chorzów, Centrum, Katowicka 72

Apartamenty Królewskiej Huty

LOFTY PRIMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Termin realizacji
II kwartał 2026
Ceny
od 12 000 zł/m²
Metraże
od 38 do 121 m²
Liczba pokoi
od 2 do 4
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

II kwartał 2026

Ceny

od 12 000 zł/m²

Metraże

od 38 do 121 m²

Liczba pokoi

od 2 do 4

Miejsca postojowe

garaż

2 pokoje

od 510 587 zł

3 pokoje

od 905 184 zł

4 pokoje

od 992 376 zł

Inwestycja realizowana przez:

LOFTY PRIMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Robert Fertała

Katowicka 72

Chorzów 41-500

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Mieszkanie10 71,84 m² 12 600 zł/m² 1/2 3 905 184 zł
Mieszkanie
905 184 zł 71,84 m²
12 600 zł/m² 3 pok.
10

Mieszkanie1 70,86 m² 13 600 zł/m² parter/2 3 963 696 zł
Mieszkanie
963 696 zł 70,86 m²
13 600 zł/m² 3 pok.
1

Mieszkanie3 57,30 m² 13 700 zł/m² parter/2 2 785 010 zł
Mieszkanie
785 010 zł 57,30 m²
13 700 zł/m² 2 pok.
3

Mieszkanie4 59,12 m² 12 000 zł/m² parter/2 2 709 440 zł
Mieszkanie
709 440 zł 59,12 m²
12 000 zł/m² 2 pok.
4

Mieszkanie6 73,95 m² 13 500 zł/m² parter/2 2 998 325 zł
Mieszkanie
998 325 zł 73,95 m²
13 500 zł/m² 2 pok.
6

Mieszkanie19 84,85 m² 12 400 zł/m² 1/2 3 1 052 140 zł
Mieszkanie
1 052 140 zł 84,85 m²
12 400 zł/m² 3 pok.
19

Mieszkanie15 49,07 m² 13 700 zł/m² 1/2 2 672 259 zł
Mieszkanie
672 259 zł 49,07 m²
13 700 zł/m² 2 pok.
15

Mieszkanie21 102,46 m² 12 500 zł/m² 2/2 4 1 280 750 zł
Mieszkanie
1 280 750 zł 102,46 m²
12 500 zł/m² 4 pok.
21

Mieszkanie23 48,36 m² 13 000 zł/m² 2/2 2 628 680 zł
Mieszkanie
628 680 zł 48,36 m²
13 000 zł/m² 2 pok.
23

Mieszkanie24 109,10 m² 12 300 zł/m² 2/2 4 1 341 930 zł
Mieszkanie
1 341 930 zł 109,10 m²
12 300 zł/m² 4 pok.
24

Deweloper deklaruje w tej inwestycji 24 mieszkania, 6 lokali użytkowych. Dowiedz się więcej

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

LOFTY PRIMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Robert Fertała

Katowicka 72

Chorzów 41-500

694 134...

694 134 000

668 033 107

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij